Hurtownia Odzieży Używanej - Potrzebujesz informacji o własności nieruchomości detektyw łódź ustali ją dla ciebie. - wiarygodna firma - xcon - łomianki
rozklad jazdy / olsztyn
Prosimy o zweryfikowanie zamieszczonego rozkładu z oficjalnym rozkładem Polskich Kolei Państwowych. Tablice opracowano na podstawie rozklad-pkp.pl, jednakże zmiany wprowadzane przez PKP do rozkładu jazdy pociągów mogą rzutować na aktualność zamieszczonych danych. Redakcja nie gwarantuje aktualności zamieszczonych danych.

Rozkład jazdy PKP


Tablica odjazdów pociągów PKP ze stacji Olsztyn Główny

Godzina odjazdu

Trasa

04:22*  Białystok

Olsztyn Główny 04:22 - Czerwonka 04:45 - Korsze 05:13 - Kętrzyn 05:45 • Giżycko 06:22 - Wydminy 06:44 - Stare Juchy 06:55 - Ełk 07:15 - Grajewo 07:46 - Białystok 08:51

04:2 * Białystok

Olsztyn Główny 04:22 - Czerwonka 04:45 - Korsze 05:13 - Kętrzyn 05:45 • Giżycko 06:22 - Wydminy 06:44 - Stare Juchy 06:55 - Ełk 07:15 - Grajewo 07:46 - Białystok 08:51
21. Cze do 31. Sie

  05:03   Braniewo

Olsztyn Główny 05:03 - Olsztyn Zach. 05:06 - Gutkowo 05:12 - Bukwałd 05:22 • Cerkiewnik 05:27 - Swobodna 05:32 - Dobre Miasto 05:38 - Bzowiec 05:45 - Rogiedle 05:49 - Braniewo 07:05
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis; także 1. Lis

  05:15* Kielce

Olsztyn Główny 05:15 - Olsztyn Zach. 05:18 - Olsztynek 05:40 - Nidzica 06:09 • Legionowo 08:12 - Warszawa Wschodnia 08:40 - Warszawa Centralna 08:50 - Warszawa Zachodnia 09:04 - Radom 10:47 - Kielce 12:10
2. Cze do 13. Gru 2008 Po - So; oprócz 11. Lis; także 2. Lis

  05:15* Kielce

Olsztyn Główny 05:15 - Olsztyn Zach. 05:18 - Olsztynek 05:40 - Nidzica 06:09 • Legionowo 08:12 - Warszawa Wschodnia 08:57 - Warszawa Śródm. (PKP) 09:22 - Warszawa Zachodnia 09:29 - Radom 11:09 - Kielce 12:42
9. do 31. Maj Po - So

  05:20* Białystok

Olsztyn Główny 05:20 - Czerwonka 05:43 - Korsze 06:10 - Kętrzyn 06:52 • Giżycko 07:20 - Wydminy 07:42 - Stare Juchy 07:54 - Ełk 08:20 - Grajewo 08:49 - Białystok 10:00
Dni kursowania

  05:52* Ełk

Olsztyn Główny 05:52 - Czerwonka 06:15 - Korsze 06:42 - Kętrzyn 07:17 - Niegocin 07:45 - Giżycko 07:51 - Wydminy 08:16 - Stare Juchy 08:29 - Ełk 08:51
20. Cze do 29. Sie

  06:20*  Wrocław Główny

Olsztyn Główny 06:20 - Olsztyn Zach. 06:23 - Stare Jabłonki 06:43 - Ostróda 06:52 • Toruń Główny 08:49 - Inowrocław 09:42 - Poznań Główny 11:25 - Leszno 12:31 - Wrocław Mikołajów 13:52 - Wrocław Główny 14:05
1. Wrz do 13. Gru 2008

  06:20*  Wrocław Główny

Olsztyn Główny 06:20 - Olsztyn Zach. 06:23 - Stare Jabłonki 06:43 - Ostróda 06:52 • Toruń Główny 08:49 - Inowrocław 09:42 - Poznań Główny 11:35 - Leszno 12:32 - Wrocław Mikołajów 13:52 - Wrocław Główny 14:05
12. Lip do 31. Sie

  06:20* Wrocław Główny

Olsztyn Główny 06:20 - Olsztyn Zach. 06:23 - Stare Jabłonki 06:43 - Ostróda 06:52 • Toruń Główny 08:49 - Inowrocław 09:42 - Poznań Główny 11:35 - Leszno 12:51 - Wrocław Mikołajów 14:12 - Wrocław Główny 14:19
9. Maj do 11. Lip

  06:32 Iława Główna

Olsztyn Główny 06:32 - Olsztyn Zach. 06:35 - Naterki 06:41 - Unieszewo 06:46 • Biesal 06:52 - Stare Jabłonki 06:59 - Ostróda 07:08 - Samborowo 07:16 - Pikus 07:21 - Iława Główna 07:35
codziennie

  06:41*  Szczecin Główny

Olsztyn Główny 06:41 - Olsztyn Zach. 06:45 - Morąg 07:21 - Pasłęk 07:48 • Gdańsk Główny 09:30 - Gdańsk Wrzeszcz 09:38 - Gdańsk Oliwa 09:43 - Sopot 09:48 - Gdynia Główna 09:59 - Szczecin Główny 14:48
codziennie

  06:41*  Szczecin Główny

Olsztyn Główny 06:41 - Olsztyn Zach. 06:45 - Morąg 07:21 - Pasłęk 07:48 • Gdańsk Główny 09:30 - Gdańsk Wrzeszcz 09:38 - Gdańsk Oliwa 09:43 - Sopot 09:48 - Gdynia Główna 09:59 - Szczecin Główny 15:03

  06:45*  Kraków Płaszów

Olsztyn Główny 06:45 - Olsztyn Zach. 06:48 - Olsztynek 07:09 - Nidzica 07:33 • Warszawa Wschodnia 10:42 - Warszawa Śródm. (PKP) 11:06 - Warszawa Zachodnia 11:13 - Radom 13:04 - Kraków Główny 16:50 - Kraków Płaszów 17:06
9. do 31. Maj

  06:45*  Kraków Płaszów

Olsztyn Główny 06:45 - Olsztyn Zach. 06:48 - Olsztynek 07:09 - Nidzica 07:33 • Warszawa Wschodnia 10:46 - Warszawa Śródm. (PKP) 11:06 - Warszawa Zachodnia 11:13 - Radom 13:04 - Kraków Główny 16:50 - Kraków Płaszów 17:06

  06:45*  Zakopane

Olsztyn Główny 06:45 - Olsztyn Zach. 06:48 - Olsztynek 07:09 - Nidzica 07:33 • Warszawa Wschodnia 10:46 - Warszawa Śródm. (PKP) 11:06 - Warszawa Zachodnia 11:13 - Kraków Główny 16:50 - Kraków Płaszów 17:06 - Zakopane 21:45

  06:45*  Zakopane

Olsztyn Główny 06:45 - Olsztyn Zach. 06:48 - Olsztynek 07:09 - Nidzica 07:33 • Warszawa Wschodnia 10:25 - Warszawa Centralna 10:35 - Warszawa Zachodnia 11:06 - Kraków Główny 16:10 - Kraków Płaszów 16:42 - Zakopane 21:45

  06:54*  Ełk

Olsztyn Główny 06:54 - Czerwonka 07:19 - Korsze 07:48 - Kętrzyn 08:26 - Niegocin 09:06 - Giżycko 09:13 - Wydminy 09:39 - Stare Juchy 09:57 - Ełk 10:24
20. Cze do 29. Sie

  08:05 Działdowo

Olsztyn Główny 08:05 - Olsztyn Zach. 08:08 - Bartąg 08:15 - Gągławki 08:19 • Stawiguda 08:24 - Gryźliny 08:29 - Olsztynek 08:34 - Waplewo 08:43 - Bujaki 08:48 - Działdowo 09:24
codziennie

  08:12 Gdynia Główna

Olsztyn Główny 08:12 - Olsztyn Zach. 08:15 - Naterki 08:21 - Unieszewo 08:25 • Tczew 10:37 - Gdańsk Główny 11:07 - Gdańsk Wrzeszcz 11:13 - Gdańsk Oliwa 11:17 - Sopot 11:22 - Gdynia Główna 11:33
codziennie

  08:25  Elbląg

Olsztyn Główny 08:25 - Olsztyn Zach. 08:28 - Gutkowo 08:34 - Jonkowo 08:40 • Gotki 08:44 - Wołowno 08:48 - Gamerki Wielkie 08:53 - Kozia Góra 09:04 - Żabi Róg 09:10 - Elbląg 10:14
codziennie

  08:30*  Wrocław Główny

Olsztyn Główny 08:30 - Olsztyn Zach. 08:33 - Stare Jabłonki 08:53 - Ostróda 09:01 • Warszawa Wschodnia 12:18 - Warszawa Centralna 12:30 - Warszawa Zachodnia 12:49 - Skierniewice 13:32 - Opole Główne 17:26 - Wrocław Główny 18:35
20. Cze do 13. Gru 2008

  08:30* Wrocław Główny

Olsztyn Główny 08:30 - Olsztyn Zach. 08:33 - Stare Jabłonki 08:53 - Ostróda 09:01 • Warszawa Wschodnia 12:42 - Warszawa Centralna 12:51 - Warszawa Zachodnia 12:59 - Skierniewice 13:50 - Opole Główne 18:04 - Wrocław Główny 19:37
9. Maj do 19. Cze

  08:30*  Wrocław Główny

Olsztyn Główny 08:30 - Olsztyn Zach. 08:33 - Stare Jabłonki 08:53 - Ostróda 09:01 • Warszawa Wschodnia 12:42 - Warszawa Centralna 12:51 - Warszawa Zachodnia 12:59 - Skierniewice 13:50 - Opole Główne 18:01 - Wrocław Główny 19:35

  08:46  Szczytno

Olsztyn Główny 08:46 - Klewki 08:56 - Marcinkowo 09:03 - Pasym 09:13 - Grom 09:23 - Szczytno 09:35
codziennie

  08:55  Braniewo

Olsztyn Główny 08:55 - Olsztyn Zach. 08:58 - Gutkowo 09:04 - Bukwałd 09:14 • Cerkiewnik 09:20 - Swobodna 09:24 - Dobre Miasto 09:30 - Bzowiec 09:37 - Rogiedle 09:42 - Braniewo 10:48
codziennie

  09:00   Ełk

Olsztyn Główny 09:00 - Lęgajny 09:08 - Barczewo 09:14 - Wipsowo 09:22 • Czerwonka 09:29 - Korsze 10:01 - Kętrzyn 10:41 - Giżycko 11:14 - Wydminy 11:34 - Ełk 12:09
codziennie

  09:53 Ełk

Olsztyn Główny 09:53 - Lęgajny 10:00 - Barczewo 10:06 - Wipsowo 10:13 • Czerwonka 10:20 - Biskupiec Reszelski 10:33 - Sorkwity 10:51 - Mrągowo 11:06 - Mikołajki 11:46 - Ełk 13:15
codziennie

  10:36*  Szczecin Główny

Olsztyn Główny 10:36 - Olsztyn Zach. 10:39 - Morąg 11:17 - Małdyty 11:29 • Gdańsk Główny 13:19 - Gdańsk Wrzeszcz 13:29 - Gdańsk Oliwa 13:34 - Sopot 13:39 - Gdynia Główna 13:50 - Szczecin Główny 18:56
21. Cze do 30. Sie

  10:36* Szczecin Główny

Olsztyn Główny 10:36 - Olsztyn Zach. 10:39 - Morąg 11:17 - Małdyty 11:29 • Gdańsk Główny 13:19 - Gdańsk Wrzeszcz 13:29 - Gdańsk Oliwa 13:34 - Sopot 13:39 - Gdynia Główna 13:50 - Szczecin Główny 19:04

  10:41* Białystok

Olsztyn Główny 10:41 - Czerwonka 11:02 - Korsze 11:31 - Kętrzyn 12:05 • Giżycko 12:33 - Ełk 13:25 - Grajewo 13:57 - Osowiec 14:16 - Mońki 14:28 - Białystok 15:04
20. Cze do 13. Gru 2008

  10:45   Bydgoszcz Główna

Olsztyn Główny 10:45 - Olsztyn Zach. 10:48 - Naterki 10:54 - Unieszewo 10:59 • Iława Główna 11:48 - Toruń Wschodni 13:19 - Toruń Miasto 13:22 - Toruń Główny 13:28 - Bydgoszcz Leśna 14:24 - Bydgoszcz Główna 14:29
6. Paź do 13. Gru 2008

  10:45  Bydgoszcz Główna

Olsztyn Główny 10:45 - Olsztyn Zach. 10:48 - Naterki 10:54 - Unieszewo 10:59 • Iława Główna 11:48 - Toruń Wschodni 13:19 - Toruń Miasto 13:22 - Toruń Główny 13:28 - Bydgoszcz Leśna 14:24 - Bydgoszcz Główna 14:29
9. Maj do 5. Paź

  10:46* Białystok

Olsztyn Główny 10:46 - Czerwonka 11:08 - Korsze 11:36 - Kętrzyn 12:09 • Giżycko 12:37 - Ełk 13:27 - Grajewo 13:56 - Osowiec 14:16 - Mońki 14:28 - Białystok 15:04

  10:48*  Białystok

Olsztyn Główny 10:48 - Czerwonka 11:09 - Korsze 11:36 - Kętrzyn 12:09 • Giżycko 12:37 - Ełk 13:27 - Grajewo 13:57 - Osowiec 14:16 - Mońki 14:28 - Białystok 15:04
9. Maj do 19. Cze

  10:50 Szczytno

Olsztyn Główny 10:50 - Klewki 11:00 - Marcinkowo 11:07 - Pasym 11:17 - Grom 11:27 - Szczytno 11:39
codziennie

  10:58* Mikołajki

Olsztyn Główny 10:58 - Czerwonka 11:29 - Biskupiec Reszelski 11:46 - Sorkwity 12:02 - Mrągowo 12:20 - Mikołajki 13:12
21. Cze do 31. Sie

  12:43  TLK Suwałki

Olsztyn Główny 12:43 - Korsze 13:32 - Kętrzyn 14:06 - Giżycko 14:34 - Wydminy 15:06 - Stare Juchy 15:21 - Ełk 15:45 - Olecko 16:29 - Raczki 17:14 - Suwałki 17:57
21. Cze do 30. Sie So; oprócz 16. Sie; także 15. Sie

  12:53*  Wrocław Główny

Olsztyn Główny 12:53 - Olsztyn Zach. 12:56 - Stare Jabłonki 13:16 - Ostróda 13:25 • Toruń Główny 15:40 - Inowrocław 16:24 - Poznań Główny 18:10 - Leszno 19:15 - Wrocław Mikołajów 20:36 - Wrocław Główny 20:50
12. Lip do 13. Gru 2008

  12:53* Wrocław Główny

Olsztyn Główny 12:53 - Olsztyn Zach. 12:56 - Stare Jabłonki 13:16 - Ostróda 13:25 • Toruń Główny 15:40 - Inowrocław 16:24 - Poznań Główny 18:31 - Leszno 19:39 - Wrocław Mikołajów 20:56 - Wrocław Główny 21:07
9. Maj do 20. Cze

  12:53*  Wrocław Główny

Olsztyn Główny 12:53 - Olsztyn Zach. 12:56 - Stare Jabłonki 13:16 - Ostróda 13:25 • Toruń Główny 15:40 - Inowrocław 16:24 - Poznań Główny 18:31 - Leszno 19:39 - Wrocław Mikołajów 20:56 - Wrocław Główny 21:07
21. Cze do 11. Lip

  13:05  Korsze

Olsztyn Główny 13:05 - Lęgajny 13:13 - Barczewo 13:19 - Wipsowo 13:27 - Czerwonka 13:34 - Górowo 13:41 - Sątopy Samulewo 13:53 - Łankiejmy 14:00 - Korsze 14:06
15. Maj do 13. Gru 2008

  13:09*  Racibórz

Olsztyn Główny 13:09 - Olsztyn Zach. 13:13 - Olsztynek 13:34 - Nidzica 13:59 • Warszawa Wschodnia 16:29 - Warszawa Centralna 16:37 - Warszawa Zachodnia 16:49 - Skierniewice 17:33 - Katowice 20:44 - Racibórz 22:43
21. Cze do 31. Sie

  13:11   Korsze

Olsztyn Główny 13:11 - Lęgajny 13:18 - Barczewo 13:24 - Wipsowo 13:32 - Czerwonka 13:39 - Górowo 13:46 - Sątopy Samulewo 13:58 - Łankiejmy 14:05 - Korsze 14:11
9. do 14. Maj

  13:30 Iława Główna

Olsztyn Główny 13:30 - Olsztyn Zach. 13:33 - Naterki 13:39 - Unieszewo 13:44 • Biesal 13:50 - Stare Jabłonki 13:57 - Ostróda 14:06 - Samborowo 14:14 - Pikus 14:19 - Iława Główna 14:33
codziennie

  13:53* Suwałki

Olsztyn Główny 13:53 - Czerwonka 14:15 - Korsze 14:42 - Kętrzyn 15:14 • Giżycko 15:47 - Wydminy 16:14 - Stare Juchy 16:27 - Ełk 16:53 - Olecko 17:36 - Suwałki 19:04
20. Cze do 30. Sie

  13:59   Braniewo

Olsztyn Główny 13:59 - Olsztyn Zach. 14:02 - Gutkowo 14:08 - Bukwałd 14:17 • Cerkiewnik 14:23 - Swobodna 14:27 - Dobre Miasto 14:33 - Bzowiec 14:40 - Rogiedle 14:44 - Braniewo 15:50
Dni kursowania

  14:06* Szczecin Główny

Olsztyn Główny 14:06 - Olsztyn Zach. 14:09 - Morąg 14:45 - Małdyty 14:57 • Gdańsk Główny 16:42 - Gdańsk Wrzeszcz 16:50 - Gdańsk Oliwa 16:55 - Sopot 17:00 - Gdynia Główna 17:11 - Szczecin Główny 21:55
21. Cze do 31. Sie

  14:06*  Szczecin Główny

Olsztyn Główny 14:06 - Olsztyn Zach. 14:09 - Morąg 14:45 - Małdyty 14:57 • Gdańsk Główny 16:42 - Gdańsk Wrzeszcz 16:50 - Gdańsk Oliwa 16:55 - Sopot 17:00 - Gdynia Główna 17:11 - Szczecin Główny 21:55
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  14:06*  Szczecin Główny

Olsztyn Główny 14:06 - Olsztyn Zach. 14:09 - Morąg 14:45 - Małdyty 14:57 • Gdańsk Główny 16:42 - Gdańsk Wrzeszcz 16:50 - Gdańsk Oliwa 16:55 - Sopot 17:00 - Gdynia Główna 17:11 - Szczecin Główny 21:55

  14:25  Bydgoszcz Główna

Olsztyn Główny 14:25 - Olsztyn Zach. 14:28 - Naterki 14:35 - Unieszewo 14:40 • Iława Główna 15:29 - Toruń Wschodni 17:26 - Toruń Miasto 17:30 - Toruń Główny 17:36 - Bydgoszcz Leśna 18:30 - Bydgoszcz Główna 18:36
9. Maj do 5. Paź

  14:25  Bydgoszcz Główna

Olsztyn Główny 14:25 - Olsztyn Zach. 14:28 - Naterki 14:35 - Unieszewo 14:40 • Iława Główna 15:29 - Toruń Wschodni 17:26 - Toruń Miasto 17:30 - Toruń Główny 17:36 - Bydgoszcz Leśna 18:30 - Bydgoszcz Główna 18:36
6. Paź do 13. Gru 2008

  14:25  Bydgoszcz Główna

Olsztyn Główny 14:25 - Olsztyn Zach. 14:28 - Naterki 14:35 - Unieszewo 14:40 • Iława Główna 15:29 - Toruń Wschodni 17:26 - Toruń Miasto 17:30 - Toruń Główny 17:36 - Bydgoszcz Leśna 18:30 - Bydgoszcz Główna 18:36

  14:25  Bydgoszcz Główna

Olsztyn Główny 14:25 - Olsztyn Zach. 14:28 - Naterki 14:35 - Unieszewo 14:40 • Iława Główna 15:29 - Toruń Wschodni 17:26 - Toruń Miasto 17:30 - Toruń Główny 17:36 - Bydgoszcz Leśna 18:30 - Bydgoszcz Główna 18:36

  14:30    Elbląg

Olsztyn Główny 14:30 - Olsztyn Zach. 14:33 - Gutkowo 14:39 - Jonkowo 14:46 • Gotki 14:49 - Wołowno 14:53 - Gamerki Wielkie 14:59 - Kozia Góra 15:03 - Żabi Róg 15:09 - Elbląg 16:13
codziennie, oprócz 21. Cze do 30. Sie

  14:40  Szczytno

Olsztyn Główny 14:40 - Klewki 14:52 - Marcinkowo 15:00 - Pasym 15:11 - Grom 15:22 - Szczytno 15:35
Po - So, oprócz 23. Cze do 30. Sie

  14:53   Działdowo

Olsztyn Główny 14:53 - Olsztyn Zach. 14:56 - Bartąg 15:03 - Gągławki 15:07 • Stawiguda 15:12 - Gryźliny 15:17 - Olsztynek 15:22 - Waplewo 15:31 - Bujaki 15:36 - Działdowo 16:11
codziennie

  14:56  Korsze

Olsztyn Główny 14:56 - Lęgajny 15:03 - Barczewo 15:09 - Wipsowo 15:16 - Czerwonka 15:23 - Górowo 15:30 - Sątopy Samulewo 15:41 - Łankiejmy 15:48 - Korsze 15:55
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis; także 1. Lis

  15:32  Elbląg

Olsztyn Główny 15:32 - Olsztyn Zach. 15:35 - Gutkowo 15:42 - Jonkowo 15:49 • Gotki 15:52 - Wołowno 15:56 - Gamerki Wielkie 16:02 - Kozia Góra 16:13 - Żabi Róg 16:19 - Elbląg 17:19
codziennie

  15:40*  Suwałki

Olsztyn Główny 15:40 - Czerwonka 16:03 - Korsze 16:32 - Kętrzyn 17:08 • Giżycko 17:38 - Wydminy 18:00 - Stare Juchy 18:12 - Ełk 18:33 - Olecko 19:13 - Suwałki 20:43
1. Wrz do 13. Gru 2008

  15:41  Iława Główna

Olsztyn Główny 15:41 - Olsztyn Zach. 15:44 - Naterki 15:50 - Unieszewo 15:55 • Biesal 16:01 - Stare Jabłonki 16:08 - Ostróda 16:18 - Samborowo 16:26 - Pikus 16:31 - Iława Główna 16:44
codziennie

  15:47  Działdowo

Olsztyn Główny 15:47 - Olsztyn Zach. 15:50 - Bartąg 15:58 - Gągławki 16:03 • Stawiguda 16:08 - Gryźliny 16:14 - Olsztynek 16:19 - Waplewo 16:28 - Bujaki 16:33 - Działdowo 17:08
Po - So, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  15:53 TLK Gliwice

Olsztyn Główny 15:53 - Olsztyn Zach. 15:56 - Olsztynek 16:19 - Nidzica 16:43 • Legionowo 18:59 - Warszawa Wschodnia 19:30 - Warszawa Centralna 19:49 - Zawiercie 22:27 - Katowice 23:08 - Gliwice 00:00
22. Cze do 31. Sie Nd

  15:53 TLK Gliwice

Olsztyn Główny 15:53 - Olsztyn Zach. 15:56 - Olsztynek 16:19 - Nidzica 16:43 • Legionowo 18:59 - Warszawa Wschodnia 19:30 - Warszawa Centralna 19:49 - Zawiercie 22:27 - Katowice 23:08 - Gliwice 00:00
11. Maj do 15. Cze Nd; 7. Wrz do 7. Gru Nd; także 23. Maj

  15:54  Braniewo

Olsztyn Główny 15:54 - Olsztyn Zach. 15:57 - Gutkowo 16:03 - Bukwałd 16:13 • Cerkiewnik 16:19 - Swobodna 16:23 - Dobre Miasto 16:29 - Bzowiec 16:36 - Rogiedle 16:41 - Braniewo 17:48
codziennie

  15:54  Ełk

Olsztyn Główny 15:54 - Lęgajny 16:01 - Barczewo 16:07 - Wipsowo 16:14 • Czerwonka 16:21 - Biskupiec Reszelski 16:34 - Sorkwity 16:53 - Mrągowo 17:07 - Mikołajki 17:46 - Ełk 19:14
codziennie

  15:55   Pisz

Olsztyn Główny 15:55 - Klewki 16:07 - Marcinkowo 16:16 - Pasym 16:33 • Grom 16:45 - Szczytno 16:58 - Olszyny 17:06 - Jeruty 17:11 - Świętajno 17:22 - Pisz 18:19
codziennie

  16:07  Ełk

Olsztyn Główny 16:07 - Lęgajny 16:15 - Barczewo 16:21 - Wipsowo 16:29 - Czerwonka 16:36 - Korsze 17:10 - Kętrzyn 17:47 - Giżycko 18:20 - Wydminy 18:41 - Ełk 19:12


  16:07 Korsze

Olsztyn Główny 16:07 - Lęgajny 16:15 - Barczewo 16:21 - Wipsowo 16:29 - Czerwonka 16:36 - Górowo 16:43 - Sątopy Samulewo 16:55 - Łankiejmy 17:03 – Korsze 17:10
21. Cze do 30. Sie

  16:50* Gdynia Główna

Olsztyn Główny 16:50 - Olsztyn Zach. 16:53 - Morąg 17:32 - Małdyty 17:45 • Tczew 19:12 - Gdańsk Główny 19:41 - Gdańsk Wrzeszcz 19:48 - Gdańsk Oliwa 19:53 - Sopot 19:58 - Gdynia Główna 20:10
codziennie

  16:56*  Warszawa Zachodnia

Olsztyn Główny 16:56 - Olsztyn Zach. 16:59 - Olsztynek 17:20 - Nidzica 17:44 - Ciechanów 18:41 - Nasielsk 19:06 - Legionowo 19:48 - Warszawa Wschodnia 20:16 - Warszawa Centralna 20:25 - Warszawa Zachodnia 20:35
20. Cze do 13. Gru 2008

  16:56* Warszawa Zachodnia

Olsztyn Główny 16:56 - Olsztyn Zach. 16:59 - Olsztynek 17:20 - Nidzica 17:44 • Ciechanów 18:41 - Nasielsk 19:06 - Legionowo 19:48 - Warszawa Wschodnia 20:30 - Warszawa Centralna 20:43 - Warszawa Zachodnia 20:52
9. Maj do 19. Cze

  16:56* Warszawa Zachodnia

Olsztyn Główny 16:56 - Olsztyn Zach. 16:59 - Olsztynek 17:20 - Nidzica 17:44 • Ciechanów 18:41 - Nasielsk 19:06 - Legionowo 19:53 - Warszawa Wschodnia 20:42 - Warszawa Centralna 20:50 - Warszawa Zachodnia 21:00

  17:25*  Toruń Główny

Olsztyn Główny 17:25 - Olsztyn Zach. 17:28 - Stare Jabłonki 17:48 - Ostróda 17:55 • Iława Główna 18:19 - Jabłonowo Pomorskie 18:57 - Wąbrzeźno 19:15 - Kowalewo Pomorskie 19:30 - Toruń Wschodni 19:50 - Toruń Główny 20:00
codziennie, 29. Wrz do 13. Gru 2008 Pt, Nd; także 1., 11. Lis

  18:21  Elbląg

Olsztyn Główny 18:21 - Olsztyn Zach. 18:24 - Gutkowo 18:31 - Jonkowo 18:43 • Gotki 18:46 - Wołowno 18:50 - Gamerki Wielkie 18:56 - Kozia Góra 19:04 - Żabi Róg 19:10 - Elbląg 20:12
codziennie

  18:24  Szczytno

Olsztyn Główny 18:24 - Klewki 18:34 - Marcinkowo 18:41 - Pasym 18:51 - Grom 19:01 - Szczytno 19:13
codziennie

  18:25  Korsze

Olsztyn Główny 18:25 - Lęgajny 18:32 - Barczewo 18:38 - Wipsowo 18:45 - Czerwonka 18:52 - Górowo 18:59 - Sątopy Samulewo 19:10 - Łankiejmy 19:17 - Korsze 19:24
codziennie

  18:48 Toruń Główny

Olsztyn Główny 18:48 - Olsztyn Zach. 18:51 - Naterki 18:57 - Unieszewo 19:02 • Stare Jabłonki 19:15 - Ostróda 19:24 - Iława Główna 19:50 - Jabłonowo Pomorskie 20:31 - Toruń Wschodni 21:31 - Toruń Główny 21:41
9. Maj do 5. Paź

  18:48  Toruń Główny

Olsztyn Główny 18:48 - Olsztyn Zach. 18:51 - Naterki 18:57 - Unieszewo 19:02 • Stare Jabłonki 19:15 - Ostróda 19:24 - Iława Główna 19:50 - Jabłonowo Pomorskie 20:31 - Toruń Wschodni 21:31 - Toruń Główny 21:41
6. Paź do 13. Gru 2008

  18:56*  Białystok

Olsztyn Główny 18:56 - Czerwonka 19:20 - Korsze 19:48 - Kętrzyn 20:21 • Giżycko 20:50 - Wydminy 21:13 - Ełk 21:48 - Grajewo 22:18 - Osowiec 22:37 - Białystok 23:25
9. Maj do 11. Lis

  18:56*  Białystok

Olsztyn Główny 18:56 - Czerwonka 19:20 - Korsze 19:48 - Kętrzyn 20:21 • Giżycko 20:50 - Wydminy 21:13 - Ełk 21:44 - Grajewo 22:18 - Osowiec 22:37 - Białystok 23:25
12. Lis do 13. Gru 2008

  19:32 Gdynia Główna

Olsztyn Główny 19:32 - Olsztyn Zach. 19:35 - Stare Jabłonki 19:54 - Ostróda 20:02 • Tczew 21:45 - Gdańsk Główny 22:15 - Gdańsk Wrzeszcz 22:22 - Gdańsk Oliwa 22:27 - Sopot 22:32 - Gdynia Główna 22:43
codziennie, oprócz 15. Sie

  20:15*  Iława Główna

Olsztyn Główny 20:15 - Olsztyn Zach. 20:18 - Stare Jabłonki 20:38 - Ostróda 20:46 - Iława Główna 21:09
21. Maj do 29. Sie; oprócz 25. Maj do 19. Cze

  20:50  Elbląg

Olsztyn Główny 20:50 - Olsztyn Zach. 20:53 - Gutkowo 20:59 - Jonkowo 21:06 • Gotki 21:10 - Wołowno 21:15 - Gamerki Wielkie 21:21 - Kozia Góra 21:32 - Żabi Róg 21:38 - Elbląg 22:37
codziennie

  20:55 Iława Główna

Olsztyn Główny 20:55 - Olsztyn Zach. 20:58 - Naterki 21:04 - Unieszewo 21:09 • Biesal 21:15 - Stare Jabłonki 21:22 - Ostróda 21:31 - Samborowo 21:39 - Pikus 21:44 - Iława Główna 21:57
codziennie

  20:57 Działdowo

Olsztyn Główny 20:57 - Olsztyn Zach. 21:00 - Bartąg 21:07 - Gągławki 21:11 • Stawiguda 21:16 - Gryźliny 21:21 - Olsztynek 21:26 - Waplewo 21:35 - Bujaki 21:40 - Działdowo 22:20
codziennie

  20:58  Braniewo

Olsztyn Główny 20:58 - Olsztyn Zach. 21:00 - Gutkowo 21:07 - Bukwałd 21:17 • Cerkiewnik 21:22 - Swobodna 21:27 - Dobre Miasto 21:33 - Bzowiec 21:40 - Rogiedle 21:44 - Braniewo 22:50
codziennie

  21:00 Korsze

Olsztyn Główny 21:00 - Lęgajny 21:07 - Barczewo 21:13 - Wipsowo 21:20 - Czerwonka 21:26 - Górowo 21:33 - Sątopy Samulewo 21:44 - Łankiejmy 21:51 - Korsze 22:00
codziennie

  21:05  Szczytno

Olsztyn Główny 21:05 - Klewki 21:16 - Marcinkowo 21:23 - Pasym 21:33 - Grom 21:43 - Szczytno 21:56
codziennie

  21:09  Szczytno

Olsztyn Główny 21:09 - Klewki 21:20 - Marcinkowo 21:27 - Pasym 21:37 - Grom 21:47 - Szczytno 22:00

  22:08*  Bielsko Biała Główna

Olsztyn Główny 22:08 - Olsztyn Zach. 22:12 - Stare Jabłonki 22:33 - Ostróda 22:41 • Warszawa Wschodnia 02:08 - Warszawa Centralna 02:46 - Warszawa Zachodnia 02:55 - Skierniewice 03:41 - Katowice 07:17 - Bielsko Biała Główna 08:52
21. Cze do 30. Sie

  22:52* Wrocław Główny

Olsztyn Główny 22:52 - Olsztyn Zach. 22:55 - Stare Jabłonki 23:15 - Ostróda 23:24 • Iława Główna 23:48 - Toruń Główny 01:39 - Kutno 03:11 - Łódź Kaliska 05:12 - Wrocław Mikołajów 09:30 - Wrocław Główny 09:41
21. Cze do 30. Sie

  23:28*  Szczecin Główny

Olsztyn Główny 23:28 - Olsztyn Zach. 23:31 - Morąg 00:08 - Pasłęk 00:34 • Gdańsk Główny 02:06 - Gdańsk Wrzeszcz 02:13 - Gdańsk Oliwa 02:18 - Sopot 02:23 - Gdynia Główna 02:35 - Szczecin Główny 08:07
20. Cze do 30. Sie

* pociąg pośpieszny

Polityka Prywatnosci | Olsztyn