Lusterka samochodowe - komory suszarnicze - Potrzebujesz informacji o własności nieruchomości detektyw łódź ustali ją dla ciebie. - wiarygodna firma - xcon
rozklad jazdy / warszawa
Prosimy o zweryfikowanie zamieszczonego rozkładu z oficjalnym rozkładem Polskich Kolei Państwowych. Tablice opracowano na podstawie rozklad-pkp.pl, jednakże zmiany wprowadzane przez PKP do rozkładu jazdy pociągów mogą rzutować na aktualność zamieszczonych danych. Redakcja nie gwarantuje aktualności zamieszczonych danych.

Rozkład jazdy PKP


 Tablica odjazdów pociągów PKP ze stacji Warszawa Centralna

Godzina odjazdu

Trasa

  00:13   P 28201 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 00:13 - Warszawa Zachodnia 00:16 - Skierniewice 01:01 - Łowicz Główny 01:46 • Kutno 02:18 - Poznań Główny 04:50 - Krzyż 05:54 - Stargard Szczeciński 06:53 - Szczecin Dąbie 07:14 - Szczecin Główny 07:29

  00:19   TLK53702 Zakopane

Warszawa Centralna 00:19 - Częstochowa Osobowa 02:56 - Sosnowiec Główny 03:55 - Katowice 04:08 • Jaworzno Szczakowa 04:56 - Trzebinia 05:18 - Krzeszowice 05:33 - Kraków Główny 06:05 - Kraków Płaszów 06:23 - Zakopane 10:15
codziennie, oprócz 12., 13. Maj

  00:29   TLK53702 Zakopane

Warszawa Centralna 00:29 - Częstochowa Osobowa 03:27 - Sosnowiec Główny 04:24 - Katowice 04:37 • Jaworzno Szczakowa 05:21 - Trzebinia 05:44 - Krzeszowice 06:02 - Kraków Główny 06:36 - Kraków Płaszów 06:57 - Zakopane 10:32
12., 13. Maj

  00:30   TLK53706 Zakopane

Warszawa Centralna 00:30 - Kraków Główny 03:45 - Kraków Płaszów 03:57 - Sucha Beskidzka 05:24 • Maków Podhalański 05:59 - Chabówka 06:28 - Nowy Targ 07:14 - Biały Dunajec 07:25 - Poronin 07:30 - Zakopane 07:41

  00:34   TLK38702 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 00:34 - Warszawa Wschodnia 00:41 - Gdańsk Główny 05:25 - Gdańsk Wrzeszcz 05:32 • Gdańsk Oliwa 05:37 - Sopot 05:42 - Gdynia Główna 05:54 - Słupsk 08:17 - Koszalin 09:13 - Kołobrzeg 10:18
12. Maj do 26. Wrz

  00:50   P 246 Berlin Zoolg. Garten

Warszawa Centralna 00:50 - Poznań Główny 04:17 - Rzepin 06:13 - Berlin Ostbf 08:22 - Berlin Hbf 09:03 - Berlin Zoolg. Garten 09:12

  00:50   P 244 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 00:50 - Poznań Główny 04:17 - Rzepin 06:05 - Berlin-Lichtenberg 08:58 - Berlin Gesundbrunnen 09:33
18. Paź do 29. Lis Wt, Cz, So; także 21. Cze

  00:50   P 244 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 00:50 - Poznań Główny 04:17 - Rzepin 06:13 - Berlin-Lichtenberg 08:19 - Berlin Gesundbrunnen 08:31
31. Maj

  00:50   P 1248 Berlin Zoolg. Garten

Warszawa Centralna 00:50 - Poznań Główny 04:17 - Rzepin 06:13 - Frankfurt(Oder) 06:58 - Berlin Ostbf 08:22 - Berlin Hbf 09:03 - Berlin Zoolg. Garten 09:12

  00:50   P 1246 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 00:50 - Poznań Główny 04:17 - Rzepin 06:05 - Berlin-Lichtenberg 08:58 - Berlin Gesundbrunnen 09:33
16. Paź do 27. Lis Cz; także 19. Cze

  00:55   P 53500 Zakopane

Warszawa Centralna 00:55 - Warszawa Zachodnia 00:59 - Kozłów 03:16 - Miechów 03:32 • Kraków Główny 04:24 - Kraków Płaszów 04:38 - Sucha Beskidzka 06:14 - Chabówka 07:20 - Nowy Targ 07:57 - Zakopane 08:22
21. Maj do 29. Sie; oprócz 25. Maj do 19. Cze

  00:57   TLK35708 Hel

Warszawa Centralna 00:57 - Warszawa Wschodnia 01:04 - Tczew 04:58 - Gdańsk Główny 05:33 • Gdańsk Wrzeszcz 05:40 - Gdańsk Oliwa 05:45 - Sopot 05:50 - Gdynia Główna 06:01 - Puck 07:11 - Hel 08:33
20. Cze do 29. Sie Po, Śr, Pt

  01:02   TLK38702 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 01:02 - Warszawa Wschodnia 01:09 - Gdańsk Główny 05:25 - Gdańsk Wrzeszcz 05:32 • Gdańsk Oliwa 05:37 - Sopot 05:42 - Gdynia Główna 05:54 - Słupsk 08:17 - Koszalin 09:13 - Kołobrzeg 10:18

  01:05   TLK53706 Zakopane

Warszawa Centralna 01:05 - Kraków Główny 04:07 - Kraków Płaszów 04:19 - Sucha Beskidzka 05:44 • Maków Podhalański 06:02 - Chabówka 06:30 - Nowy Targ 07:14 - Biały Dunajec 07:25 - Poronin 07:30 - Zakopane 07:41

  01:46   P 35501 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 01:46 - Warszawa Wschodnia 01:53 - Nasielsk 03:10 - Ciechanów 03:36 • Tczew 06:16 - Gdańsk Główny 06:50 - Gdańsk Wrzeszcz 06:58 - Gdańsk Oliwa 07:03 - Sopot 07:08 - Gdynia Główna 07:20
21. Cze do 30. Sie

  02:02   P 35501 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 02:02 - Warszawa Wschodnia 02:09 - Nasielsk 03:38 - Ciechanów 04:04 • Tczew 06:39 - Gdańsk Główny 07:08 - Gdańsk Wrzeszcz 07:16 - Gdańsk Oliwa 07:20 - Sopot 07:25 - Gdynia Główna 07:35
22. do 25. Maj

  02:25   P 13502 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 02:25 - Warszawa Zachodnia 02:29 - Warka 03:24 - Radom 04:06 • Skarżysko Kamienna 04:49 - Kielce 05:27 - Sędziszów 06:14 - Miechów 06:36 - Kraków Główny 07:27 - Kraków Płaszów 07:38
21. Cze do 30. Sie

  02:25   P 13502 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 02:25 - Warszawa Zachodnia 02:29 - Warka 03:24 - Radom 04:07 • Skarżysko Kamienna 04:57 - Kielce 05:39 - Sędziszów 06:24 - Miechów 06:46 - Kraków Główny 07:52 - Kraków Płaszów 08:04

  02:30   P 45503 Ełk

Warszawa Centralna 02:30 - Warszawa Wschodnia 02:37 - Nasielsk 04:07 - Ciechanów 04:33 • Mława 04:54 - Działdowo 05:07 - Iława Główna 05:49 - Olsztyn Zach. 06:41 - Olsztyn Główny 06:47 - Ełk 10:24
20. Cze do 29. Sie

  02:50   P 54502 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 02:50 - Warszawa Zachodnia 02:55 - Żyrardów 03:25 - Skierniewice 03:41 • Koluszki 04:07 - Częstochowa Osobowa 05:42 - Zawiercie 06:21 - Katowice 07:17 - Czechowice Dziedzice 08:21 - Bielsko Biała Główna 08:52
21. Cze do 30. Sie

  02:55   P 31503 Suwałki

Warszawa Centralna 02:55 - Warszawa Wschodnia 03:02 - Tłuszcz 04:01 - Małkinia 04:36 • Czyżew 04:51 - Szepietowo 05:02 - Łapy 05:19 - Białystok 05:38 - Sokółka 06:54 - Suwałki 08:47
20. Cze do 29. Sie

  03:00   P 82203 Lublin

Warszawa Centralna 03:00 - Warszawa Wschodnia 03:07 - Pilawa 03:55 - Dęblin 04:29 - Puławy Miasto 04:44 - Nałęczów 05:00 - Lublin 05:20

  03:05   KM 8021 Siedlce

Warszawa Centralna 03:05 - Warszawa Wschodnia 03:12 - Warszawa Rembertów 03:23 - Warszawa-Wesoła 03:28 • Warszawa-Wola Grzyb. 03:30 - Sulejówek 03:33 - Sulejówek Miłosna 03:35 - Halinów 03:39 - Mińsk Mazowiecki 03:58 - Siedlce 04:50

  03:55   KM 1221 Dęblin

Warszawa Centralna 03:55 - Warszawa Wschodnia 04:02 - Warszawa Olsz.Groch. 04:09 - Warszawa Gocławek 04:13 • Warszawa Wawer 04:16 - Warszawa Anin 04:19 - Warszawa Międzylesie 04:21 - Warszawa Radość 04:24 - Warszawa Miedzeszyn 04:27 - Dęblin 06:05

  04:30   TLK35706 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 04:30 - Warszawa Wschodnia 04:37 - Legionowo 05:17 - Ciechanów 06:29 • Tczew 09:04 - Gdańsk Główny 09:36 - Gdańsk Wrzeszcz 09:43 - Gdańsk Oliwa 09:48 - Sopot 09:54 - Gdynia Główna 10:05

  04:35   KM 269 Żyrardów

Warszawa Centralna 04:35 - Warszawa Zachodnia 04:38 - Jaktorów 05:02 - Międzyborów 05:07 - Żyrardów 05:11

  04:35   KM 8023 Siedlce

Warszawa Centralna 04:35 - Warszawa Wschodnia 04:42 - Warszawa Rembertów 04:53 - Warszawa-Wesoła 04:58 • Warszawa-Wola Grzyb. 05:00 - Sulejówek 05:03 - Sulejówek Miłosna 05:05 - Halinów 05:09 - Mińsk Mazowiecki 05:28 - Siedlce 06:20

  04:50   P 35513 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 04:50 - Warszawa Wschodnia 04:57 - Ciechanów 06:42 - Iława Główna 07:54 • Tczew 09:04 - Gdańsk Główny 09:36 - Gdańsk Wrzeszcz 09:43 - Gdańsk Oliwa 09:48 - Sopot 09:54 - Gdynia Główna 10:05
22. Cze do 30. Sie

  04:55   TLK35702 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 04:55 - Warszawa Wschodnia 05:02 - Legionowo 05:45 - Ciechanów 06:56 • Tczew 09:19 - Gdańsk Główny 09:50 - Gdańsk Wrzeszcz 09:58 - Gdańsk Oliwa 10:03 - Sopot 10:09 - Gdynia Główna 10:20
19. Cze do 13. Gru 2008

  04:55   P 53502 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 04:55 - Warszawa Zachodnia 05:00 - Piaseczno 05:29 - Warka 06:07 • Radom 06:58 - Skarżysko Kamienna 07:47 - Kielce 08:30 - Kozłów 09:31 - Kraków Główny 10:45 - Kraków Płaszów 11:03
21. Cze do 30. Sie

  04:55   P 83202 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 04:55 - Warszawa Zachodnia 05:00 - Piaseczno 05:29 - Warka 06:07 • Radom 06:58 - Skarżysko Kamienna 07:47 - Kielce 08:30 - Kozłów 09:31 - Kraków Główny 10:45 - Kraków Płaszów 11:03
31. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 21. Cze do 30. Sie

  05:00   TLK53708 Kraków Główny

Warszawa Centralna 05:00 - Częstochowa Osobowa 08:04 - Zawiercie 08:40 - Sosnowiec Główny 09:17 - Katowice 09:30 - Jaworzno Szczakowa 10:26 - Trzebinia 10:49 - Krzeszowice 11:03 - Kraków Główny 11:34
21. Cze do 30. Sie Wt, Cz, So

  05:12   TLK35702 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 05:12 - Warszawa Wschodnia 05:19 - Legionowo 06:12 - Ciechanów 07:24 • Tczew 09:40 - Gdańsk Główny 10:05 - Gdańsk Wrzeszcz 10:13 - Gdańsk Oliwa 10:17 - Sopot 10:22 - Gdynia Główna 10:33
12. Maj do 18. Cze

  05:15   P 82505 Lublin

Warszawa Centralna 05:15 - Warszawa Wschodnia 05:22 - Pilawa 06:33 - Dęblin 07:10 - Puławy Miasto 07:27 - Nałęczów 07:45 - Lublin 08:06
21. Cze do 30. Sie

  05:17   P 22501 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 05:17 - Warszawa Zachodnia 05:20 - Żyrardów 05:53 - Skierniewice 06:12 - Koluszki 06:56 - Łódź Widzew 07:17 - Łódź Fabryczna 07:30
12. do 14. Maj

  05:20   P 83202 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 05:20 - Warszawa Zachodnia 05:25 - Piaseczno 05:53 - Warka 06:25 • Radom 07:15 - Skarżysko Kamienna 08:03 - Kielce 08:44 - Kozłów 09:43 - Kraków Główny 11:10 - Kraków Płaszów 11:37
12. do 30. Maj

  05:25   TLK83702 Kraków Główny

Warszawa Centralna 05:25 - Częstochowa Osobowa 08:28 - Zawiercie 09:16 - Sosnowiec Główny 09:47 - Katowice 10:00 - Jaworzno Szczakowa 10:46 - Trzebinia 11:09 - Krzeszowice 11:24 - Kraków Główny 11:56
12. Maj do 27. Wrz

  05:50   P 22501 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 05:50 - Warszawa Zachodnia 05:53 - Żyrardów 06:21 - Skierniewice 06:35 - Koluszki 06:58 - Łódź Widzew 07:12 - Łódź Fabryczna 07:20

  05:55   TLK 1515 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 05:55 - Warszawa Wschodnia 06:02 - Legionowo 06:36 - Ciechanów 07:45 • Tczew 10:05 - Gdańsk Główny 10:36 - Gdańsk Wrzeszcz 10:44 - Gdańsk Oliwa 10:49 - Sopot 10:54 - Gdynia Główna 11:05

  05:55   TLK 1717 Zielona Góra

Warszawa Centralna 05:55 - Warszawa Zachodnia 05:59 - Sochaczew 06:32 - Łowicz Główny 06:49 • Kutno 07:22 - Konin 08:12 - Września 08:46 - Poznań Główny 09:40 - Zbąszynek 10:45 - Zielona Góra 12:02
21. Cze do 13. Gru 2008

  05:55   TLK 1717 Zielona Góra

Warszawa Centralna 05:55 - Warszawa Zachodnia 05:59 - Sochaczew 06:32 - Łowicz Główny 06:49 • Kutno 07:22 - Konin 08:12 - Września 08:46 - Poznań Główny 09:57 - Zbąszynek 11:24 - Zielona Góra 12:38
12. Maj do 20. Cze

  05:55   TLK18415 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 05:55 - Warszawa Wschodnia 06:02 - Legionowo 06:37 - Ciechanów 07:46 • Gdańsk Główny 10:36 - Gdańsk Wrzeszcz 10:45 - Gdańsk Oliwa 10:50 - Sopot 10:54 - Gdynia Główna 11:05 - Kołobrzeg 14:46

  05:55   EX 18417 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 05:55 - Warszawa Wschodnia 06:02 - Działdowo 08:14 - Tczew 09:53 • Gdańsk Główny 10:25 - Sopot 10:39 - Gdynia Główna 10:52 - Słupsk 12:27 - Koszalin 13:25 - Kołobrzeg 14:12
21. Cze do 31. Sie

  06:00   EC 103 Wien Südbf (Ost)

Warszawa Centralna 06:00 - Sosnowiec Główny 08:18 - Katowice 08:30 - Zebrzydowice 09:42 • Bohumin 10:02 - Ostrava hl.n. 10:22 - Ostrava-Svinov 10:30 - Prerov 11:11 - Breclav 12:14 - Wien Südbf (Ost) 13:28
codziennie

  06:00   P 343 Kiev Pass

Warszawa Centralna 06:00 - Jagodin 12:42 - Kowel 15:32 - Rafalowka 17:15 - Sarni 17:59 - Korosten 20:26 - Kiev Pass 22:53
20. do 22. Cze, 17. Paź do 30. Lis

  06:00   P 345 Kiev Pass

Warszawa Centralna 06:00 - Jagodin 12:42 - Kowel 15:34 - Rafalowka 17:13 - Sarni 17:58 - Korosten 20:24 - Kiev Pass 22:52
codziennie, oprócz 20. do 22. Cze, 17. Paź do 30. Lis

  06:05   EX 1311 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 06:05 - Włoszczowa Płn. 07:31 - Kraków Główny 09:00 - Kraków Płaszów 09:11
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  06:05   EX 13411 Krynica

Warszawa Centralna 06:05 - Włoszczowa Płn. 07:31 - Kraków Główny 09:00 - Kraków Płaszów 09:11 • Bochnia 09:47 - Tarnów 10:16 - Stróże 11:21 - Nowy Sącz 12:00 - Muszyna 13:04 - Krynica 13:31
So, Nd, także 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  06:05   P 61200 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 06:05 - Warszawa Wschodnia 06:12
codziennie, oprócz 12., 13. Maj

  06:10   EX 13403 Zakopane

Warszawa Centralna 06:10 - Kraków Główny 09:25 - Kraków Płaszów 09:37 - Sucha Beskidzka 10:58 - Chabówka 11:41 - Nowy Targ 12:34 - Zakopane 13:06
22., 25. Maj

  06:10   EX 13403 Zakopane

Warszawa Centralna 06:10 - Kraków Główny 10:27 - Kraków Płaszów 10:40 - Sucha Beskidzka 12:11 - Chabówka 12:56 - Nowy Targ 13:36 - Zakopane 13:56

  06:10   P 81203 Terespol

Warszawa Centralna 06:10 - Warszawa Wschodnia 06:17 - Mińsk Mazowiecki 06:55 - Siedlce 07:30 • Łuków 07:56 - Międzyrzec Podl. 08:25 - Biała Podlaska 08:57 - Chotyłów 09:18 - Małaszewicze 09:35 - Terespol 09:50

  06:10   P 81203 Terespol

Warszawa Centralna 06:10 - Warszawa Wschodnia 06:17 - Mińsk Mazowiecki 07:16 - Siedlce 07:48 • Łuków 08:08 - Międzyrzec Podl. 08:46 - Biała Podlaska 09:13 - Chotyłów 09:47 - Małaszewicze 10:02 - Terespol 10:15

  06:15   P 12501 Bełżec

Warszawa Centralna 06:15 - Warszawa Wschodnia 06:22 - Pilawa 07:15 - Dęblin 07:50 • Puławy Miasto 08:06 - Nałęczów 08:23 - Lublin 08:43 - Lublin Płn. 08:48 - Świdnik Miasto 08:55 - Bełżec 12:19

  06:15   P 22101 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 06:15 - Warszawa Zachodnia 06:18 - Żyrardów 06:52 - Skierniewice 07:24 • Dąbrowice Skier. 07:38 - Maków 07:42 - Płyćwia 07:47 - Lipce Reymontowskie 07:52 - Krosnowa 07:57 - Łódź Fabryczna 08:50
12. do 14. Maj

  06:15   P 22101 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 06:15 - Warszawa Zachodnia 06:18 - Żyrardów 06:52 - Skierniewice 07:13 • Dąbrowice Skier. 07:38 - Maków 07:42 - Płyćwia 07:47 - Lipce Reymontowskie 07:52 - Krosnowa 07:57 - Łódź Fabryczna 08:50
  06:20   P 31201 Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna 06:20 - Warszawa Wschodnia 06:27
21. Cze do 31. Sie

  06:20   P 22101 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 06:20 - Warszawa Zachodnia 06:23 - Żyrardów 06:51 - Skierniewice 07:05 - Koluszki 07:28 - Łódź Widzew 07:42 - Łódź Fabryczna 07:50
15. Maj do 13. Gru 2008

  06:25   IC 1801 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 06:25 - Kutno 07:43 - Poznań Główny 09:24 - Krzyż 10:28 - Stargard Szczeciński 11:21 - Szczecin Dąbie 11:40 - Szczecin Główny 11:56

  06:25   IC 1801 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 06:25 - Kutno 07:43 - Poznań Główny 09:29 - Krzyż 10:33 - Stargard Szczeciński 11:26 - Szczecin Dąbie 11:45 - Szczecin Główny 12:00

  06:25   IC 18401 Świnoujście Port

Warszawa Centralna 06:25 - Kutno 07:43 - Poznań Główny 09:24 - Krzyż 10:28 • Stargard Szczeciński 11:21 - Szczecin Dąbie 11:40 - Szczecin Główny 11:56 - Goleniów 12:40 - Wysoka Kamieńska 13:04 - Świnoujście Port 13:50
21. Cze do 30. Sie So; oprócz 16. Sie; także 15. Sie

  06:28   KM 9272 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 06:28 - Warszawa Wschodnia 06:35

  06:30   P 61200 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 06:30 - Warszawa Wschodnia 06:37
12., 13. Maj

  06:33   KM 9272 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 06:33 - Warszawa Wschodnia 06:40
12. do 14. Maj

  06:35   IC 1601 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 06:35 - Katowice 09:11 - Zabrze 09:34 - Gliwice 09:44 - Kędzierzyn Koźle 10:11 - Opole Główne 10:54 - Wrocław Główny 11:50
  06:35   P 33500 Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna 06:35 - Warszawa Wschodnia 06:42

  06:40   IC 17401 Poznań Główny

Warszawa Centralna 06:40 - Poznań Główny 09:58

  06:45   IC 1601 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 06:45 - Katowice 09:26 - Zabrze 09:47 - Gliwice 09:57 - Kędzierzyn Koźle 10:25 - Opole Główne 11:03 - Wrocław Główny 11:58
12. do 14. Maj

  06:45   P 16107 Zgorzelec

Warszawa Centralna 06:45 - Warszawa Zachodnia 06:49 - Żyrardów 07:16 - Skierniewice 07:32 • Koluszki 07:58 - Częstochowa Osobowa 09:27 - Opole Główne 11:26 - Brzeg 11:55 - Wrocław Główny 12:35 - Zgorzelec 15:25
24. Lip do 13. Gru 2008

  06:45   P 16107 Zgorzelec Miasto

Warszawa Centralna 06:45 - Warszawa Zachodnia 06:49 - Żyrardów 07:16 - Skierniewice 07:32 • Koluszki 07:58 - Częstochowa Osobowa 09:27 - Opole Główne 11:26 - Brzeg 11:55 - Wrocław Główny 12:35 - Zgorzelec Miasto 15:33
15. Maj do 23. Lip

  06:45   P 33500 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 06:45 - Warszawa Wschodnia 06:52
12. do 14. Maj

  06:50   P 13105 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 06:50 - Warszawa Zachodnia 06:54 - Warszawa Służewiec 07:04 - Piaseczno 07:20 • Warka 07:53 - Radom 08:43 - Skarżysko Kamienna 09:32 - Kielce 10:12 - Kraków Główny 12:15 - Kraków Płaszów 12:33
1. Cze do 13. Gru 2008; oprócz 21. Cze do 31. Sie

  06:50   P 13505 Zakopane

Warszawa Centralna 06:50 - Warszawa Zachodnia 06:54 - Warszawa Służewiec 07:04 - Piaseczno 07:20 • Radom 08:46 - Skarżysko Kamienna 09:32 - Kielce 10:12 - Kraków Główny 12:15 - Kraków Płaszów 12:33 - Zakopane 16:23
21. Cze do 31. Sie

  06:50   KM 15423 Iłowo

Warszawa Centralna 06:50 - Warszawa Wschodnia 06:56 - Warszawa Praga 07:08 - Warszawa Toruńska 07:12 • Warszawa Żerań 07:17 - Legionowo 07:37 - Nowy Dwór Mazowiecki 08:05 - Nasielsk 08:39 - Ciechanów 09:18 - Iłowo 10:21
20. Cze do 13. Gru 2008

  06:50   P 16107 Zgorzelec Miasto

Warszawa Centralna 06:50 - Warszawa Zachodnia 06:54 - Żyrardów 07:32 - Skierniewice 07:49 • Koluszki 08:23 - Częstochowa Osobowa 09:53 - Opole Główne 12:18 - Brzeg 13:05 - Wrocław Główny 14:05 - Zgorzelec Miasto 17:05
12. do 14. Maj

  06:55   IC 1501 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 06:55 - Warszawa Wschodnia 07:02 - Iława Główna 09:50 - Malbork 10:35 • Tczew 10:52 - Gdańsk Główny 11:25 - Gdańsk Wrzeszcz 11:34 - Gdańsk Oliwa 11:39 - Sopot 11:44 - Gdynia Główna 11:57
codziennie

  06:55   P 31210 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 06:55 - Warszawa Zachodnia 07:00
codziennie

  07:00   P 15101 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 07:00 - Warszawa Wschodnia 07:07 - Legionowo 07:41 - Nasielsk 08:25 • Ciechanów 08:50 - Mława 09:10 - Iłowo 09:16 - Działdowo 09:26 - Olsztyn Zach. 10:31 - Olsztyn Główny 10:36
20. Cze do 13. Gru 2008

  07:00   P 15101 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 07:00 - Warszawa Wschodnia 07:07 - Legionowo 07:54 - Nasielsk 08:38 • Ciechanów 09:03 - Mława 09:22 - Iłowo 09:27 - Działdowo 09:36 - Olsztyn Zach. 10:39 - Olsztyn Główny 10:43
12. Maj do 19. Cze

  07:00   P 15101 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 07:00 - Warszawa Wschodnia 07:07 - Legionowo 07:52 - Nasielsk 08:36 • Ciechanów 09:01 - Mława 09:19 - Iłowo 09:25 - Działdowo 09:34 - Olsztyn Zach. 10:37 - Olsztyn Główny 10:41

  07:00   P 18103 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 07:00 - Warszawa Zachodnia 07:04 - Sochaczew 07:38 - Łowicz Główny 07:55 • Kutno 08:27 - Toruń Główny 09:44 - Bydgoszcz Główna 10:41 - Stargard Szczeciński 14:26 - Szczecin Dąbie 14:46 - Szczecin Główny 15:03
1. Cze do 13. Gru 2008

  07:00   P 18103 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 07:00 - Warszawa Zachodnia 07:04 - Sochaczew 07:38 - Łowicz Główny 07:55 • Kutno 08:27 - Toruń Główny 09:44 - Bydgoszcz Główna 10:41 - Stargard Szczeciński 14:26 - Szczecin Dąbie 14:46 - Szczecin Główny 15:03
12. do 31. Maj

  07:00   P 18103 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 07:00 - Warszawa Zachodnia 07:04 - Sochaczew 07:38 - Łowicz Główny 07:55 • Kutno 08:27 - Toruń Główny 09:44 - Bydgoszcz Główna 10:41 - Stargard Szczeciński 14:26 - Szczecin Dąbie 14:55 - Szczecin Główny 15:12

  07:03   KM 51422 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 07:03 - Warszawa Zachodnia 07:07
12. Maj do 19. Cze

  07:05   IC 1301 Kraków Główny

Warszawa Centralna 07:05 - Kraków Główny 10:00
Po - So, oprócz 23., 24. Maj, 16. Sie

  07:05   KM 15423 Iłowo

Warszawa Centralna 07:05 - Warszawa Wschodnia 07:12 - Warszawa Praga 07:35 - Warszawa Toruńska 07:41 • Warszawa Żerań 07:50 - Legionowo 08:08 - Nowy Dwór Mazowiecki 08:28 - Nasielsk 09:03 - Ciechanów 09:41 - Iłowo 10:21
12. Maj do 19. Cze

  07:05   P 33120 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:05 - Warszawa Wschodnia 07:12

  07:10   IC 1405 Gliwice

Warszawa Centralna 07:10 - Zawiercie 09:10 - Sosnowiec Główny 09:37 - Katowice 09:50 - Zabrze 10:14 - Gliwice 10:24
Po - Pt, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  07:10   EX 14411 Wisła Głębce

Warszawa Centralna 07:10 - Zawiercie 09:10 - Sosnowiec Główny 09:37 - Katowice 09:50 • Tychy 10:16 - Pszczyna 10:33 - Skoczów 11:24 - Goleszów 11:33 - Ustroń Zdrój 11:46 - Wisła Głębce 12:13
So, Nd, także 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  07:10   TLK 202 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:10 - Warszawa Wschodnia 07:17
codziennie

  07:13   P 22103 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 07:13 - Warszawa Zachodnia 07:17 - Żyrardów 07:44 - Skierniewice 08:01 • Dąbrowice Skier. 08:08 - Maków 08:12 - Płyćwia 08:17 - Lipce Reymontowskie 08:22 - Krosnowa 08:27 - Łódź Fabryczna 09:26

  07:15   P 13109 Przemyśl Główny

Warszawa Centralna 07:15 - Warszawa Wschodnia 07:22 - Pilawa 08:10 - Dęblin 08:48 • Puławy Miasto 09:05 - Nałęczów 09:24 - Lublin 09:46 - Przeworsk 13:21 - Jarosław 13:35 - Przemyśl Główny 14:08
codziennie

  07:15   KM 51422 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 07:15 - Warszawa Zachodnia 07:19
20. Cze do 13. Gru 2008

  07:18   KM 15423 Iłowo

Warszawa Centralna 07:18 - Warszawa Wschodnia 07:25 - Warszawa Praga 07:46 - Warszawa Toruńska 07:50 • Warszawa Żerań 07:56 - Legionowo 08:11 - Nowy Dwór Mazowiecki 08:31 - Nasielsk 09:05 - Ciechanów 09:42 - Iłowo 10:21

  07:20   P 91001 Sestokai

Warszawa Centralna 07:20 - Warszawa Wschodnia 07:27 - Tłuszcz 08:18 - Małkinia 08:53 • Czyżew 09:09 - Szepietowo 09:20 - Łapy 09:37 - Białystok 09:55 - Sokółka 10:52 - Sestokai 14:48
codziennie, oprócz 12. Maj

  07:20   P 22103 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 07:20 - Warszawa Zachodnia 07:23 - Żyrardów 07:51 - Skierniewice 08:05 - Koluszki 08:28 - Łódź Widzew 08:42 - Łódź Fabryczna 08:50
15. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 22., 24., 25. Maj, 15., 16. Sie

  07:22   P 31200 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 07:22 - Warszawa Zachodnia 07:26

  07:25   EC 46 Berlin Hbf

Warszawa Centralna 07:25 - Kutno 08:41 - Konin 09:20 - Poznań Główny 10:17 - Świebodzin 11:17 - Rzepin 11:44 - Frankfurt(Oder) 12:13 - Berlin Ostbf 13:15 - Berlin Hbf 13:26
codziennie, oprócz 31. Maj, 1., 21., 22. Cze, 18. Paź do 30. Lis

  07:25   EC 46 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 07:25 - Kutno 08:41 - Konin 09:20 - Poznań Główny 10:17 - Świebodzin 11:17 - Rzepin 11:44 - Frankfurt(Oder) 12:13 - Berlin-Lichtenberg 13:11 - Berlin Gesundbrunnen 13:25
31. Maj, 1. Cze

  07:25   EC 446 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 07:25 - Kutno 08:41 - Konin 09:20 - Poznań Główny 10:17 - Świebodzin 11:17 - Rzepin 11:44 - Berlin-Lichtenberg 14:02 - Berlin Gesundbrunnen 14:15
21., 22. Cze, 18. Paź do 30. Lis

  07:26   KM 21040 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:26 - Warszawa Wschodnia 07:32
1. Cze do 13. Gru 2008

  07:26   KM 21040 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:26 - Warszawa Wschodnia 07:34
12. do 31. Maj

  07:29   P 10102 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 07:29 - Warszawa Zachodnia 07:33
Po - So, oprócz 22. do 24. Maj, 15., 16. Sie, 1., 10., 11. Lis

  07:29   P 33100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:29 - Warszawa Wschodnia 07:36
12. do 14. Maj

  07:31   KM 9204 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:31 - Warszawa Wschodnia 07:37

  07:31   KM 9204 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:31 - Warszawa Wschodnia 07:39
12. do 14. Maj

  07:33   P 81500 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 07:33 - Warszawa Zachodnia 07:37
21. Cze do 30. Sie

  07:35   P 33100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:35 - Warszawa Wschodnia 07:42
15. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 22., 24., 25. Maj, 15., 16. Sie

  07:37   P 77110 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 07:37 - Warszawa Zachodnia 07:41
Po - So, oprócz 22., 24. Maj, 15. Sie

  07:40   P 22103 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 07:40 - Warszawa Zachodnia 07:44 - Żyrardów 08:17 - Skierniewice 08:35 - Koluszki 09:09 - Łódź Widzew 09:31 - Łódź Fabryczna 09:44
12. do 14. Maj

  07:45   P 16101 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 07:45 - Warszawa Zachodnia 07:49 - Żyrardów 08:17 - Skierniewice 08:34 • Koluszki 08:59 - Łódź Widzew 09:17 - Łódź Kaliska 09:38 - Ostrów Wlkp. 12:14 - Wrocław Mikołajów 13:58 - Wrocław Główny 14:06
15. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 21. Cze do 28. Wrz

  07:45   P 16101 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 07:45 - Warszawa Zachodnia 07:49 - Żyrardów 08:23 - Skierniewice 08:42 • Koluszki 09:18 - Łódź Widzew 09:39 - Łódź Kaliska 09:59 - Ostrów Wlkp. 12:38 - Wrocław Mikołajów 14:17 - Wrocław Główny 14:24
12. do 14. Maj

  07:45   P 16501 Jelenia Góra

Warszawa Centralna 07:45 - Warszawa Zachodnia 07:49 - Żyrardów 08:17 - Skierniewice 08:34 • Koluszki 08:59 - Łódź Widzew 09:17 - Łódź Kaliska 09:38 - Wrocław Mikołajów 13:58 - Wrocław Główny 14:06 - Jelenia Góra 17:40
21. Cze do 28. Wrz

  07:45   P 16501 Jelenia Góra

Warszawa Centralna 07:45 - Warszawa Zachodnia 07:49 - Żyrardów 08:23 - Skierniewice 08:42 • Koluszki 09:18 - Łódź Widzew 09:39 - Łódź Kaliska 09:59 - Wrocław Mikołajów 14:17 - Wrocław Główny 14:24 - Jelenia Góra 18:07

  07:45   P 16501 Jelenia Góra

Warszawa Centralna 07:45 - Warszawa Zachodnia 07:49 - Żyrardów 08:23 - Skierniewice 08:42 • Koluszki 09:18 - Łódź Widzew 09:39 - Łódź Kaliska 09:59 - Wrocław Mikołajów 14:46 - Wrocław Główny 14:53 - Jelenia Góra 18:29

  07:45   P 21110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:45 - Warszawa Wschodnia 07:52
2. Cze do 8. Gru Po; oprócz 10. Lis; także 12. Lis

  07:48   P 21110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:48 - Warszawa Wschodnia 07:55
12. do 26. Maj Po

  07:50   EX 15411 Hel

Warszawa Centralna 07:50 - Warszawa Wschodnia 07:57 - Działdowo 10:04 - Gdańsk Główny 12:12 • Sopot 12:25 - Gdynia Główna 12:41 - Puck 13:27 - Władysławowo 13:41 - Chałupy 13:53 - Hel 14:33
21. Cze do 31. Sie

  07:50   P 21100 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 07:50 - Warszawa Zachodnia 07:54
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  07:55   P 44120 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 07:55 - Warszawa Wschodnia 08:02

  08:00   P 21112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:00 - Warszawa Wschodnia 08:07
15. Maj do 13. Gru 2008 Po - So; oprócz 23., 24. Maj; także 2. Lis I

  08:00   P 11505 Kutno

Warszawa Centralna 08:00 - Warszawa Zachodnia 08:04 - Sochaczew 08:49 - Łowicz Główny 09:05 - Kutno 09:37
21. Cze do 30. Sie

  08:05   EX 1313 Kraków Główny

Warszawa Centralna 08:05 - Kraków Główny 11:00
1. Paź do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 11. Lis

  08:05   EX 1313 Kraków Główny

Warszawa Centralna 08:05 - Kraków Główny 11:15

  08:05   EX 13413 Zakopane

Warszawa Centralna 08:05 - Kraków Główny 11:00 - Kraków Płaszów 11:11 - Kraków Łagiewniki 11:27 - Sucha Beskidzka 12:31 - Chabówka 13:14 - Nowy Targ 13:51 - Zakopane 14:11

  08:05   EX 13413 Zakopane

Warszawa Centralna 08:05 - Kraków Główny 11:15 - Kraków Płaszów 11:27 - Kraków Łagiewniki 11:45 - Sucha Beskidzka 12:48 - Chabówka 13:42 - Nowy Targ 14:19 - Zakopane 14:41

  08:05   EX 13413 Zakopane

Warszawa Centralna 08:05 - Kraków Główny 11:15 - Kraków Płaszów 11:27 - Kraków Łagiewniki 11:43 - Sucha Beskidzka 12:49 - Chabówka 13:40 - Nowy Targ 14:17 - Zakopane 14:41
15. Maj do 14. Cze

  08:05   P 3301 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:05 - Warszawa Wschodnia 08:12

  08:10   EX 1411 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 08:10 - Zawiercie 10:10 - Sosnowiec Główny 10:37 - Katowice 10:50 - Tychy 11:15 - Pszczyna 11:32 - Czechowice Dziedzice 11:44 - Bielsko Biała Główna 12:07
codziennie

  08:10   KM 15531 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 08:10 - Warszawa Wschodnia 08:17 - Legionowo 08:50 - Nowy Dwór Mazowiecki 09:06 • Tczew 12:41 - Gdańsk Główny 13:06 - Gdańsk Wrzeszcz 13:11 - Gdańsk Oliwa 13:15 - Sopot 13:20 - Gdynia Główna 13:30
21. Cze do 31. Sie

  08:10   KM 15531 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 08:10 - Warszawa Wschodnia 08:17 - Legionowo 09:13 - Nowy Dwór Mazowiecki 09:30 • Tczew 12:57 - Gdańsk Główny 13:26 - Gdańsk Wrzeszcz 13:34 - Gdańsk Oliwa 13:39 - Sopot 13:44 - Gdynia Główna 13:54
7. do 15. Cze So, Nd

  08:10   P 21112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:10 - Warszawa Wschodnia 08:17
12. do 14. Maj I

  08:15   EX 13401 Zakopane

Warszawa Centralna 08:15 - Kraków Główny 11:27 - Kraków Płaszów 11:39 - Sucha Beskidzka 13:06 - Chabówka 14:14 - Nowy Targ 14:59 - Zakopane 15:21

  08:15   TLK81702 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:15 - Warszawa Wschodnia 08:22
21. Cze do 30. Sie

  08:15   TLK81704 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:15 - Warszawa Wschodnia 08:22
codziennie, oprócz 22. Cze do 31. Sie

  08:17   P 3301 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:17 - Warszawa Wschodnia 08:24
12. do 14. Maj

  08:20   P 22503 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 08:20 - Warszawa Zachodnia 08:23 - Żyrardów 08:51 - Skierniewice 09:05 - Koluszki 09:28 - Łódź Widzew 09:42 - Łódź Fabryczna 09:50

  08:25   IC 1607 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 08:25 - Poznań Główny 11:17 - Leszno 12:08 - Wrocław Mikołajów 13:22 - Wrocław Główny 13:33
codziennie

  08:29   P 33102 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:29 - Warszawa Wschodnia 08:36
12. do 14. Maj

  08:35   P 33102 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:35 - Warszawa Wschodnia 08:42
15. Maj do 13. Gru 2008

  08:45   P 14114 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 08:45 - Warszawa Zachodnia 08:49 - Żyrardów 09:17 - Skierniewice 09:33 • Koluszki 09:58 - Częstochowa Osobowa 11:30 - Zawiercie 12:07 - Katowice 12:49 - Czechowice Dziedzice 13:49 - Bielsko Biała Główna 14:13
15. Maj do 13. Gru 2008

  08:50   IC 4102 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 08:50 - Warszawa Wschodnia 08:57
Po - Pt, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  08:50   P 10106 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 08:50 - Warszawa Zachodnia 08:54

  08:55   P 25100 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 08:55 - Warszawa Zachodnia 08:59 - Sochaczew 09:40 - Łowicz Główny 09:57 • Kutno 10:29 - Włocławek 11:03 - Aleksandrów Kujawski 11:26 - Toruń Główny 11:42 - Bydgoszcz Leśna 12:32 - Bydgoszcz Główna 12:39
15. Maj do 13. Gru 2008

  08:55   P 25100 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 08:55 - Warszawa Zachodnia 08:59 - Sochaczew 09:40 - Łowicz Główny 09:57 • Kutno 10:29 - Włocławek 11:12 - Aleksandrów Kujawski 11:34 - Toruń Główny 11:48 - Bydgoszcz Leśna 12:36 - Bydgoszcz Główna 12:43
12. do 14. Maj

  08:57   P 14114 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 08:57 - Warszawa Zachodnia 09:02 - Żyrardów 09:37 - Skierniewice 09:54 • Koluszki 10:28 - Częstochowa Osobowa 12:02 - Zawiercie 12:37 - Katowice 13:17 - Czechowice Dziedzice 14:19 - Bielsko Biała Główna 14:46
12. do 14. Maj

  09:00   TLK41414 Suwałki

Warszawa Centralna 09:00 - Warszawa Wschodnia 09:07 - Legionowo 09:47 - Ciechanów 10:56 • Mława 11:16 - Działdowo 11:30 - Olsztyn Zach. 12:36 - Olsztyn Główny 12:40 - Ełk 15:45 - Suwałki 17:57
21. Cze do 30. Sie So; oprócz 16. Sie; także 15. Sie

  09:00   TLK45414 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 09:00 - Warszawa Wschodnia 09:07 - Legionowo 09:47 - Ciechanów 10:56 • Mława 11:16 - Działdowo 11:30 - Nidzica 11:50 - Olsztynek 12:14 - Olsztyn Zach. 12:36 - Olsztyn Główny 12:40

  09:00   P 52104 Kielce

Warszawa Centralna 09:00 - Warszawa Zachodnia 09:04 - Warszawa Służewiec 09:13 - Piaseczno 09:28 • Warka 10:04 - Radom 10:47 - Szydłowiec 11:17 - Skarżysko Kamienna 11:31 - Suchedniów 11:40 - Kielce 12:10
2. Cze do 13. Gru 2008 Po - So; oprócz 11. Lis; także 2. Lis

  09:05   EC 383 Budapest-Kleti pu

Warszawa Centralna 09:05 - Kraków Główny 11:58 - Tarnów 13:09 - Stróże 14:12 • Presov 17:30 - Kysak 17:47 - Kosice 18:00 - Miskolc Tiszai pu 19:26 - Füzesabony 20:02 - Budapest-Keleti pu 21:27
codziennie

  09:05   EC 383 Budapest-Keleti pu

Warszawa Centralna 09:05 - Kraków Główny 12:00 - Tarnów 13:08 - Stróże 14:12 • Presov 17:30 - Kysak 17:47 - Kosice 18:00 - Miskolc Tiszai pu 19:26 - Füzesabony 20:02 - Budapest-Keleti pu 21:27

  09:05   IC 3500 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 09:05 - Warszawa Wschodnia 09:12 - Iława Główna 12:03 - Malbork 12:44 - Gdańsk Główny 13:29 - Gdańsk Wrzeszcz 13:37 - Gdańsk Oliwa 13:42 - Sopot 13:47 - Gdynia Główna 14:00
12. do 14. Maj

  09:05   P 41104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:05 - Warszawa Wschodnia 09:12
Wt - Pt, oprócz 13., 14., 22., 23. Maj, 15. Sie, 11., 12. Lis

  09:05   P 41500 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:05 - Warszawa Wschodnia 09:12
Po, oprócz 12. Maj, 10. Lis; także 1., 2., 12. Lis

  09:10   EC 106 Praha hl.n.

Warszawa Centralna 09:10 - Sosnowiec Główny 11:35 - Katowice 11:47 - Zebrzydowice 13:03 • Ostrava-Svinov 14:08 - Olomouc hl.n. 15:04 - Ceska Trebova 16:05 - Pardubice 16:41 - Kolin(CZ) 17:07 - Praha hl.n. 17:59
codziennie

  09:15   P 52101 Lublin

Warszawa Centralna 09:15 - Warszawa Wschodnia 09:22 - Otwock 09:56 - Pilawa 10:17 - Dęblin 10:53 - Puławy Miasto 11:08 - Nałęczów 11:26 - Lublin 11:47
Po - So, oprócz 11. Lis; także 2. Lis

  09:18   KM 21042 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:18 - Warszawa Wschodnia 09:25
12. do 31. Maj

  09:20   TLK 7114 Białystok

Warszawa Centralna 09:20 - Warszawa Wschodnia 09:27 - Tłuszcz 10:11 - Małkinia 10:46 - Czyżew 11:01 - Szepietowo 11:12 - Łapy 11:29 - Białystok 11:47
1. Wrz do 13. Gru 2008

  09:20   P 22105 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 09:20 - Warszawa Zachodnia 09:23 - Żyrardów 09:51 - Skierniewice 10:05 - Koluszki 10:28 - Łódź Widzew 10:42 - Łódź Fabryczna 10:50
15. Maj do 13. Gru 2008

  09:21   TLK 7114 Białystok

Warszawa Centralna 09:21 - Warszawa Wschodnia 09:28 - Tłuszcz 10:11 - Małkinia 10:46 - Czyżew 11:01 - Szepietowo 11:12 - Łapy 11:29 - Białystok 11:47
12. Maj do 31. Sie

  09:23   TLK 4116 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:23 - Warszawa Wschodnia 09:29

  09:25   EX 1713 Poznań Główny

Warszawa Centralna 09:25 - Kutno 10:42 - Konin 11:24 - Poznań Główny 12:30

  09:30   IC 7100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:30 - Warszawa Wschodnia 09:37
1. Wrz do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 10., 11. Lis

  09:30   P 33502 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:30 - Warszawa Wschodnia 09:37
12. do 14. Maj

  09:35   P 41104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:35 - Warszawa Wschodnia 09:42
13., 14. Maj

  09:35   P 41500 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:35 - Warszawa Wschodnia 09:42
12. Maj

  09:35   P 33502 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:35 - Warszawa Wschodnia 09:42

  09:39   KM 21042 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:39 - Warszawa Wschodnia 09:46

  09:39   P 22105 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 09:39 - Warszawa Zachodnia 09:43 - Żyrardów 10:16 - Skierniewice 10:33 - Koluszki 11:07 - Łódź Widzew 11:28 - Łódź Fabryczna 11:41

  09:39   P 79100 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 09:39 - Warszawa Zachodnia 09:43 - Żyrardów 10:16 - Skierniewice 10:33 - Koluszki 11:07 - Łódź Widzew 11:28 - Łódź Fabryczna 11:41
12. do 14. Maj

  09:45   P 21114 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:45 - Warszawa Wschodnia 09:52
codziennie

  09:48   IC 7100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:48 - Warszawa Wschodnia 09:55

  09:50   IC 6108 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 09:57
15. Maj do 13. Gru 2008

  09:50   P 79100 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Zachodnia 09:54 - Żyrardów 10:21 - Skierniewice 10:36 - Koluszki 11:00 - Łódź Widzew 11:17 - Łódź Fabryczna 11:25

  09:55   TLK 2810 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 09:55 - Warszawa Zachodnia 09:59 - Sochaczew 10:36 - Łowicz Główny 10:52 • Kutno 11:24 - Poznań Główny 13:35 - Krzyż 14:45 - Stargard Szczeciński 15:41 - Szczecin Dąbie 16:02 - Szczecin Główny 16:17
21. Cze do 13. Gru 2008

  09:55   TLK 2810 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 09:55 - Warszawa Zachodnia 09:59 - Sochaczew 10:36 - Łowicz Główny 10:52 • Kutno 11:24 - Poznań Główny 13:54 - Krzyż 15:07 - Stargard Szczeciński 16:03 - Szczecin Dąbie 16:22 - Szczecin Główny 16:38
15. Maj do 20. Cze

  09:55   EX 35414 Hel

Warszawa Centralna 09:55 - Warszawa Wschodnia 10:02 - Iława Główna 12:49 - Malbork 13:35 • Gdańsk Główny 14:22 - Gdańsk Wrzeszcz 14:30 - Gdańsk Oliwa 14:35 - Sopot 14:40 - Gdynia Główna 14:52 - Hel 17:00
21. Cze do 30. Sie So

  10:00   IC 3102 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:00 - Warszawa Wschodnia 10:07
15. Maj do 13. Gru 2008

  10:05   IC 1307 Kraków Główny

Warszawa Centralna 10:05 - Kraków Główny 13:00
Nd, także 24. Maj, 16. Sie, 11. Lis

  10:05   IC 5306 Kraków Główny

Warszawa Centralna 10:05 - Kraków Główny 13:00

  10:05   P 61110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:12
15. Maj do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 15. Sie, 10., 11. Lis

  10:09   IC 6108 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:09 - Warszawa Wschodnia 10:16
12. do 14. Maj

  10:10   P 61113 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:10 - Warszawa Wschodnia 10:17
Po, oprócz 12. Maj, 10. Lis; także 12. Lis

  10:10   P 71112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:10 - Warszawa Wschodnia 10:17
Wt - So, oprócz 13., 14., 23. Maj, 15. Sie, 11., 12. Lis; także 2. Lis

  10:15   IC 6103 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:15 - Warszawa Wschodnia 10:22
Po - So, oprócz 24. Maj, 16. Sie; także 2. Lis

  10:17   IC 3102 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:17 - Warszawa Wschodnia 10:24
12. do 14. Maj

  10:20   P 22505 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 10:20 - Warszawa Zachodnia 10:24 - Żyrardów 10:51 - Skierniewice 11:05 - Koluszki 11:28 - Łódź Widzew 11:42 - Łódź Fabryczna 11:50

  10:24   IC 5306 Kraków Główny

Warszawa Centralna 10:24 - Kraków Główny 13:26
12. do 14. Maj

  10:25   TLK 5112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:25 - Warszawa Wschodnia 10:32

  10:35   P 33104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:35 - Warszawa Wschodnia 10:42

  10:35   P 77112 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 10:35 - Warszawa Zachodnia 10:39

  10:40   P 33104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:40 - Warszawa Wschodnia 10:47

  10:45   P 16103 Zgorzelec

Warszawa Centralna 10:45 - Warszawa Zachodnia 10:49 - Żyrardów 11:17 - Skierniewice 11:34 • Koluszki 12:08 - Łódź Widzew 12:25 - Łódź Kaliska 12:45 - Wrocław Mikołajów 17:06 - Wrocław Główny 17:16 - Zgorzelec 20:01

  10:45   P 16103 Zgorzelec

Warszawa Centralna 10:45 - Warszawa Zachodnia 10:49 - Żyrardów 11:17 - Skierniewice 11:34 • Koluszki 12:08 - Łódź Widzew 12:35 - Łódź Kaliska 13:06 - Wrocław Mikołajów 17:52 - Wrocław Główny 18:12 - Zgorzelec 20:56

  10:45   P 61110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:45 - Warszawa Wschodnia 10:52

  10:50   IC 4100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:50 - Warszawa Wschodnia 10:57

  10:50   P 53100 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 10:50 - Warszawa Zachodnia 10:54 - Warszawa Służewiec 11:03 - Piaseczno 11:18 • Warka 11:52 - Radom 12:34 - Skarżysko Kamienna 13:19 - Kielce 14:02 - Kraków Główny 16:10 - Kraków Płaszów 16:42

  10:50   P 61113 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:50 - Warszawa Wschodnia 10:57

  10:50   P 71112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:50 - Warszawa Wschodnia 10:57

  10:55   TLK 1817 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 10:55 - Warszawa Wschodnia 11:02 - Legionowo 11:35 - Ciechanów 12:42 • Gdańsk Główny 15:31 - Gdańsk Wrzeszcz 15:38 - Gdańsk Oliwa 15:43 - Sopot 15:48 - Gdynia Główna 16:00 - Kołobrzeg 19:39

  10:55   TLK 1817 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 10:55 - Warszawa Wschodnia 11:02 - Legionowo 11:52 - Ciechanów 13:03 • Gdańsk Główny 15:39 - Gdańsk Wrzeszcz 15:46 - Gdańsk Oliwa 15:50 - Sopot 15:55 - Gdynia Główna 16:04 - Kołobrzeg 19:39

  10:55   TLK 1817 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 10:55 - Warszawa Wschodnia 11:02 - Legionowo 11:54 - Ciechanów 13:03 • Gdańsk Główny 15:40 - Gdańsk Wrzeszcz 15:46 - Gdańsk Oliwa 15:51 - Sopot 15:55 - Gdynia Główna 16:05 - Kołobrzeg 19:39

  10:55   TLK15417 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 10:55 - Warszawa Wschodnia 11:02 - Legionowo 11:35 - Ciechanów 12:42 • Tczew 15:03 - Gdańsk Główny 15:31 - Gdańsk Wrzeszcz 15:38 - Gdańsk Oliwa 15:43 - Sopot 15:48 - Gdynia Główna 16:00

  10:55   P 21103 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 10:55 - Warszawa Zachodnia 10:59

  10:59   EX 3108 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 10:59 - Warszawa Wschodnia 11:06

  11:00   EC 105 Wien Südbf (Ost)

Warszawa Centralna 11:00 - Sosnowiec Główny 13:18 - Katowice 13:30 - Zebrzydowice 14:42 • Bohumin 15:02 - Ostrava hl.n. 15:22 - Ostrava-Svinov 15:30 - Prerov 16:11 - Breclav 17:14 - Wien Südbf (Ost) 18:28

  11:02   P 53511 Zakopane

Warszawa Centralna 11:02 - Warszawa Zachodnia 11:06 - Piaseczno 11:35 - Warka 12:07 • Radom 12:51 - Skarżysko Kamienna 13:35 - Kielce 14:12 - Kraków Główny 16:10 - Kraków Płaszów 16:42 - Zakopane 21:45

  11:03   EX 7111 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 11:03 - Warszawa Wschodnia 11:10

  11:05   IC 1305 Kraków Główny

Warszawa Centralna 11:05 - Kraków Główny 14:00

  11:07   IC 8102 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 11:07 - Warszawa Wschodnia 11:14

  11:10   EX 8114 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 11:10 - Warszawa Zachodnia 11:14

  11:10   EX 51414 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 11:10 - Warszawa Zachodnia 11:14

  11:11   P 41110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 11:11 - Warszawa Wschodnia 11:18

  11:11   P 45111 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 11:11 - Warszawa Wschodnia 11:18 - Legionowo 11:52 - Nasielsk 12:36 • Ciechanów 13:01 - Mława 13:22 - Działdowo 13:36 - Nidzica 13:56 - Olsztynek 14:24 - Olsztyn Główny 14:51

  11:13   EX 3108 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 11:13 - Warszawa Wschodnia 11:20

  11:15   P 31111 Terespol

Warszawa Centralna 11:15 - Warszawa Wschodnia 11:22 - Mińsk Mazowiecki 11:53 - Siedlce 12:30 • Łuków 12:50 - Międzyrzec Podl. 13:20 - Biała Podlaska 13:49 - Chotyłów 14:10 - Małaszewicze 14:27 - Terespol 14:42

  11:15   P 31110 Łuków

Warszawa Centralna 11:15 - Warszawa Wschodnia 11:22 - Mińsk Mazowiecki 11:57 - Siedlce 12:30 - Łuków 12:50

  11:15   P 31110 Terespol

Warszawa Centralna 11:15 - Warszawa Wschodnia 11:22 - Mińsk Mazowiecki 11:53 - Siedlce 12:30 • Łuków 12:50 - Międzyrzec Podl. 13:29 - Biała Podlaska 14:00 - Chotyłów 14:31 - Małaszewicze 14:49 - Terespol 15:02

  11:15   P 31111 Łuków

Warszawa Centralna 11:15 - Warszawa Wschodnia 11:22 - Mińsk Mazowiecki 11:57 - Siedlce 12:30 - Łuków 12:50

  11:20   P 51119 Białystok

Warszawa Centralna 11:20 - Warszawa Wschodnia 11:27 - Tłuszcz 12:11 - Małkinia 12:46 - Czyżew 13:01 - Szepietowo 13:12 - Łapy 13:32 - Białystok 13:49

  11:20   P 51119 Białystok

Warszawa Centralna 11:20 - Warszawa Wschodnia 11:27 - Tłuszcz 12:11 - Małkinia 12:46 - Czyżew 13:01 - Szepietowo 13:12 - Łapy 13:29 - Białystok 13:47

  11:20   P 22107 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 11:20 - Warszawa Zachodnia 11:23 - Żyrardów 11:51 - Skierniewice 12:05 - Koluszki 12:28 - Łódź Widzew 12:42 - Łódź Fabryczna 12:50

  11:25   EC 44 Berlin Hbf

Warszawa Centralna 11:25 - Kutno 12:41 - Konin 13:20 - Poznań Główny 14:17 - Zbąszynek 15:05 - Rzepin 15:44 - Frankfurt(Oder) 16:13 - Berlin Ostbf 17:15 - Berlin Hbf 17:26

  11:25   EC 44 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 11:25 - Kutno 12:41 - Konin 13:20 - Poznań Główny 14:17 - Zbąszynek 15:05 - Rzepin 15:44 - Frankfurt(Oder) 16:13 - Berlin-Lichtenberg 17:12 - Berlin Gesundbrunnen 17:27

  11:25   EC 444 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 11:25 - Kutno 12:41 - Konin 13:20 - Poznań Główny 14:17 - Zbąszynek 15:05 - Rzepin 15:44 - Berlin-Lichtenberg 18:04 - Berlin Gesundbrunnen 18:18

  11:30   P 22107 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 11:30 - Warszawa Zachodnia 11:33 - Żyrardów 12:05 - Skierniewice 12:23 - Koluszki 13:00 - Łódź Widzew 13:21 - Łódź Fabryczna 13:34

  11:33   P 41110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 11:33 - Warszawa Wschodnia 11:40

  11:35   P 33504 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 11:35 - Warszawa Wschodnia 11:41

  11:40   IC 6105 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 11:40 - Warszawa Wschodnia 11:47

  11:50   P 9 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 11:50 - Warszawa Zachodnia 11:54

  11:55   EX 4510 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 11:55 - Warszawa Wschodnia 12:02 - Ciechanów 13:49 - Iława Główna 14:58 • Tczew 16:01 - Gdańsk Główny 16:34 - Gdańsk Wrzeszcz 16:42 - Gdańsk Oliwa 16:47 - Sopot 16:53 - Gdynia Główna 17:06

  11:58   IC 6105 Warszawa Wschodnia


Warszawa Centralna 11:58 - Warszawa Wschodnia 12:05

  12:00   EX 3114 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:00 - Warszawa Wschodnia 12:07

  12:05   IC 5302 Kraków Główny

Warszawa Centralna 12:05 - Kraków Główny 15:00

12:05   P 71101 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:05 - Warszawa Wschodnia 12:12

12:10   EX 3114 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:10 - Warszawa Wschodnia 12:17

  12:15   P 12101 Lublin

Warszawa Centralna 12:15 - Warszawa Wschodnia 12:22 - Otwock 12:56 - Pilawa 13:19 - Dęblin 13:52 - Puławy Miasto 14:09 - Nałęczów 14:25 - Lublin 14:46
codziennie

  12:17   EX 3114 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:17 - Warszawa Wschodnia 12:24
13., 14. Maj

  12:20   P 22507 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 12:20 - Warszawa Zachodnia 12:23 - Żyrardów 12:51 - Skierniewice 13:05 - Koluszki 13:28 - Łódź Widzew 13:42 - Łódź Fabryczna 13:50

  12:35   P 33106 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:35 - Warszawa Wschodnia 12:42
15. Maj do 13. Gru 2008

  12:38   P 33106 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:38 - Warszawa Wschodnia 12:45
12. do 14. Maj

  12:40   EC 41 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:40 - Warszawa Wschodnia 12:47
codziennie, oprócz 31. Maj, 1., 21., 22. Cze, 18. Paź do 30. Lis

  12:45   P 56110 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 12:45 - Warszawa Zachodnia 12:49 - Żyrardów 13:17 - Skierniewice 13:32 • Koluszki 13:57 - Piotrków Tryb. 14:26 - Częstochowa Osobowa 15:27 - Opole Główne 17:26 - Brzeg 17:56 - Wrocław Główny 18:35
20. Cze do 13. Gru 2008

  12:50   EX 4114 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 12:50 - Warszawa Wschodnia 12:57

 12:50   P 13106 Kraków Główny

Warszawa Centralna 12:50 - Warszawa Zachodnia 12:54 - Warszawa Służewiec 13:03 - Piaseczno 13:18 • Warka 13:51 - Radom 14:37 - Skarżysko Kamienna 15:23 - Kielce 16:03 - Kozłów 17:04 - Kraków Główny 18:11

  12:55   EX 3512 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 12:55 - Warszawa Wschodnia 13:02 - Działdowo 15:12 - Iława Główna 15:50 • Tczew 17:00 - Gdańsk Główny 17:33 - Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Oliwa 17:46 - Sopot 17:52 - Gdynia Główna 18:04

  12:55   EX 38414 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 12:55 - Warszawa Wschodnia 13:02 - Iława Główna 15:50 - Malbork 16:41 • Gdańsk Główny 17:33 - Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Oliwa 17:46 - Sopot 17:52 - Gdynia Główna 18:04 - Kołobrzeg 21:25

  12:55   P 56110 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 12:55 - Warszawa Zachodnia 12:59 - Żyrardów 13:33 - Skierniewice 13:50 • Koluszki 14:24 - Piotrków Tryb. 14:55 - Częstochowa Osobowa 15:58 - Opole Główne 18:04 - Brzeg 18:49 - Wrocław Główny 19:37

  13:00   P 35104 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 13:00 - Warszawa Zachodnia 13:04 - Sochaczew 13:39 - Łowicz Główny 13:56 • Kutno 14:28 - Włocławek 15:03 - Aleksandrów Kujawski 15:26 - Toruń Główny 15:41 - Bydgoszcz Leśna 16:33 - Bydgoszcz Główna 16:40

  13:00   P 35104 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 13:00 - Warszawa Zachodnia 13:04 - Sochaczew 13:39 - Łowicz Główny 13:56 • Kutno 14:28 - Włocławek 15:03 - Aleksandrów Kujawski 15:26 - Toruń Główny 15:41 - Bydgoszcz Leśna 16:42 - Bydgoszcz Główna 16:47
  13:05   EX 1319 Kraków Płaszów

  13:10   EX 3512 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 13:10 - Warszawa Wschodnia 13:17 - Działdowo 15:47 - Iława Główna 16:25 • Tczew 17:22 - Gdańsk Główny 17:47 - Gdańsk Wrzeszcz 17:53 - Gdańsk Oliwa 17:58 - Sopot 18:02 - Gdynia Główna 18:12

  13:10   EX 3512 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 13:10 - Warszawa Wschodnia 13:17 - Działdowo 15:38 - Iława Główna 16:17 • Tczew 17:15 - Gdańsk Główny 17:46 - Gdańsk Wrzeszcz 17:53 - Gdańsk Oliwa 17:58 - Sopot 18:02 - Gdynia Główna 18:12

  13:10   IC 14403 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 13:10 - Zawiercie 15:10 - Sosnowiec Główny 15:37 - Katowice 15:50 - Tychy 16:15 - Pszczyna 16:32 - Czechowice Dziedzice 16:44 - Bielsko Biała Główna 17:07

  13:20   P 61105 Suwałki

Warszawa Centralna 13:20 - Warszawa Wschodnia 13:27 - Tłuszcz 14:11 - Małkinia 14:46 • Czyżew 15:01 - Szepietowo 15:12 - Łapy 15:29 - Białystok 15:47 - Sokółka 17:03 - Suwałki 18:48
  13:20   P 22109 Łódź Fabryczna

  13:25   EX 1811 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 13:25 - Kutno 14:43 - Konin 15:25 - Poznań Główny 16:32 - Krzyż 17:33 - Stargard Szczeciński 18:26 - Szczecin Dąbie 18:45 - Szczecin Główny 19:00
  13:25   EX 1811 Szczecin Główny

  13:25   EX 18411 Świnoujście Port

Warszawa Centralna 13:25 - Kutno 14:43 - Konin 15:25 - Poznań Główny 16:32 • Krzyż 17:33 - Stargard Szczeciński 18:26 - Szczecin Dąbie 18:45 - Szczecin Główny 19:00 - Goleniów 19:47 - Świnoujście Port 20:58

  13:25   EX 18411 Świnoujście

Warszawa Centralna 13:25 - Kutno 14:43 - Konin 15:26 - Poznań Główny 16:56 • Krzyż 17:49 - Stargard Szczeciński 18:42 - Szczecin Dąbie 19:01 - Szczecin Główny 19:16 - Goleniów 19:58 - Świnoujście 21:03

  13:25   P 31103 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 13:25 - Warszawa Wschodnia 13:32

  13:30   P 61105 Suwałki

Warszawa Centralna 13:30 - Warszawa Wschodnia 13:37 - Tłuszcz 14:15 - Małkinia 14:49 • Czyżew 15:04 - Szepietowo 15:15 - Łapy 15:36 - Białystok 15:53 - Sokółka 17:03 - Suwałki 18:50
  13:30   P 22109 Łódź Fabryczna

  13:35   P 31103 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 13:35 - Warszawa Wschodnia 13:42

  13:35   P 33506 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 13:35 - Warszawa Wschodnia 13:42

  13:45   IC 71402 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 13:45 - Warszawa Wschodnia 13:52

  13:55   EX 3116 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 13:55 - Warszawa Wschodnia 14:02

  14:05   EX 5310 Przemyśl Główny

Warszawa Centralna 14:05 - Kraków Główny 17:00 - Kraków Płaszów 17:17 - Bochnia 17:44 • Tarnów 18:12 - Dębica 18:39 - Rzeszów 19:15 - Przeworsk 19:53 - Jarosław 20:07 - Przemyśl Główny 20:38

  14:05   IC 71402 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 14:05 - Warszawa Wschodnia 14:12

  14:15   KM 12041 Skarżysko Kamienna

Warszawa Centralna 14:15 - Warszawa Zachodnia 14:19 - Warszawa Służewiec 14:31 - Warszawa Okęcie 14:34 • Piaseczno 14:47 - Zalesie Górne 14:53 - Czachówek Płd. 15:01 - Warka 15:29 - Radom 16:25 - Skarżysko Kamienna 17:16

  14:15   P 82103 Lublin

Warszawa Centralna 14:15 - Warszawa Wschodnia 14:22 - Otwock 14:57 - Pilawa 15:20 - Dęblin 15:56 - Puławy Miasto 16:12 - Nałęczów 16:29 - Lublin 16:50

  14:17   EX 5310 Przemyśl Główny

Warszawa Centralna 14:17 - Kraków Główny 17:27 - Kraków Płaszów 17:45 - Bochnia 18:12 • Tarnów 18:39 - Dębica 19:08 - Rzeszów 19:48 - Przeworsk 20:24 - Jarosław 20:38 - Przemyśl Główny 21:08

  14:20   EC 441 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 14:20 - Warszawa Wschodnia 14:27

  14:20   P 22509 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 14:20 - Warszawa Zachodnia 14:23 - Żyrardów 14:51 - Skierniewice 15:05 - Koluszki 15:28 - Łódź Widzew 15:42 - Łódź Fabryczna 15:50

  14:20   P 22509 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 14:20 - Warszawa Zachodnia 14:23 - Żyrardów 14:56 - Skierniewice 15:13 - Koluszki 15:55 - Łódź Widzew 16:22 - Łódź Fabryczna 16:35

  14:23   P 82103 Lublin

Warszawa Centralna 14:23 - Warszawa Wschodnia 14:29 - Otwock 15:03 - Pilawa 15:24 - Dęblin 15:59 - Puławy Miasto 16:14 - Nałęczów 16:31 - Lublin 16:52

  14:25   EX 1613 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 14:25 - Kutno 15:42 - Konin 16:25 - Poznań Główny 17:29 - Leszno 18:19 - Wrocław Mikołajów 19:29 - Wrocław Główny 19:43

  14:25   EX 1613 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 14:25 - Kutno 15:42 - Konin 16:24 - Poznań Główny 17:32 - Leszno 18:41 - Wrocław Mikołajów 19:51 - Wrocław Główny 20:00

  14:25   IC 16403 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 14:25 - Kutno 15:42 - Konin 16:25 - Poznań Główny 17:29 - Leszno 18:19 - Wrocław Mikołajów 19:29 - Wrocław Główny 19:43

  14:25   IC 16403 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 14:25 - Kutno 15:42 - Konin 16:24 - Poznań Główny 17:32 - Leszno 18:41 - Wrocław Mikołajów 19:51 - Wrocław Główny 20:00

  14:35   P 33108 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 14:35 - Warszawa Wschodnia 14:42

  14:45   P 16104 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 14:45 - Warszawa Zachodnia 14:49 - Żyrardów 15:17 - Skierniewice 15:33 • Koluszki 15:59 - Łódź Widzew 16:19 - Łódź Kaliska 16:40 - Ostrów Wlkp. 19:16 - Wrocław Mikołajów 21:09 - Wrocław Główny 21:16

  14:47   P 16104 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 14:47 - Warszawa Zachodnia 14:51 - Żyrardów 15:27 - Skierniewice 15:48 • Koluszki 16:30 - Łódź Widzew 16:51 - Łódź Kaliska 17:10 - Ostrów Wlkp. 20:02 - Wrocław Mikołajów 21:40 - Wrocław Główny 21:47

  14:48   P 33108 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 14:48 - Warszawa Wschodnia 14:55

  14:50   IC 4104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 14:50 - Warszawa Wschodnia 14:57

  14:50   P 13103 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 14:50 - Warszawa Zachodnia 14:54 - Warszawa Służewiec 15:03 - Piaseczno 15:18 • Warka 15:52 - Radom 16:39 - Skarżysko Kamienna 17:26 - Kielce 18:06 - Kraków Główny 20:11 - Kraków Płaszów 20:31

  14:55   EX 3510 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 14:55 - Warszawa Wschodnia 15:02 - Działdowo 17:21 - Iława Główna 17:58 • Tczew 19:00 - Gdańsk Główny 19:33 - Gdańsk Wrzeszcz 19:41 - Gdańsk Oliwa 19:46 - Sopot 19:52 - Gdynia Główna 20:04

  15:00   P 28102 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 15:00 - Warszawa Zachodnia 15:04 - Sochaczew 15:41 - Łowicz Główny 15:58 • Kutno 16:30 - Toruń Główny 17:45 - Bydgoszcz Główna 18:50 - Stargard Szczeciński 22:32 - Szczecin Dąbie 22:50 - Szczecin Główny 23:07

  15:00   P 28102 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 15:00 - Warszawa Zachodnia 15:04 - Sochaczew 15:41 - Łowicz Główny 15:58 • Kutno 16:30 - Toruń Główny 17:45 - Bydgoszcz Główna 18:54 - Stargard Szczeciński 22:32 - Szczecin Dąbie 22:50 - Szczecin Główny 23:07

  15:05   EX 1315 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 15:05 - Kraków Główny 18:00 - Kraków Płaszów 18:12

  15:06   P 33516 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 15:06 - Warszawa Wschodnia 15:13

  15:10   EX 1415 Gliwice

Warszawa Centralna 15:10 - Zawiercie 17:10 - Sosnowiec Główny 17:37 - Katowice 17:50 - Zabrze 18:14 - Gliwice 18:24

  15:10   P 65111 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 15:10 - Warszawa Wschodnia 15:17 - Legionowo 15:52 - Nasielsk 16:35 • Ciechanów 17:01 - Mława 17:22 - Działdowo 17:36 - Iława Główna 18:16 - Olsztyn Zach. 19:07 - Olsztyn Główny 19:13

  15:14   EX 3510 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 15:14 - Warszawa Wschodnia 15:21 - Działdowo 17:51 - Iława Główna 18:29 • Tczew 19:28 - Gdańsk Główny 19:52 - Gdańsk Wrzeszcz 19:59 - Gdańsk Oliwa 20:04 - Sopot 20:09 - Gdynia Główna 20:20

  15:20   P 22111 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 15:20 - Warszawa Zachodnia 15:23 - Żyrardów 15:51 - Skierniewice 16:05 - Koluszki 16:28 - Łódź Widzew 16:42 - Łódź Fabryczna 16:50

  15:20   P 22111 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 15:20 - Warszawa Zachodnia 15:24 - Żyrardów 15:57 - Skierniewice 16:15 - Koluszki 16:48 - Łódź Widzew 17:09 - Łódź Fabryczna 17:22

  15:25   IC 1701 Poznań Główny

Warszawa Centralna 15:25 - Poznań Główny 18:20

15:25   P 65111 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 15:25 - Warszawa Wschodnia 15:32 - Legionowo 16:24 - Nasielsk 17:08 • Ciechanów 17:36 - Mława 17:55 - Działdowo 18:09 - Iława Główna 18:47 - Olsztyn Zach. 19:36 - Olsztyn Główny 19:39

  15:30   P 10101 Terespol

Warszawa Centralna 15:30 - Warszawa Wschodnia 15:37 - Mińsk Mazowiecki 16:05 - Mrozy 16:16 • Siedlce 16:38 - Łuków 17:00 - Międzyrzec Podl. 17:48 - Biała Podlaska 18:17 - Małaszewicze 19:04 - Terespol 19:17

  15:35   TLK 8210 Lublin

Warszawa Centralna 15:35 - Warszawa Wschodnia 15:42 - Pilawa 16:31 - Dęblin 17:08 - Puławy Miasto 17:25 - Nałęczów 17:44 - Lublin 18:05

  15:45   KM 15429 Iłowo

Warszawa Centralna 15:45 - Warszawa Wschodnia 15:52 - Warszawa Praga 16:05 - Warszawa Toruńska 16:09 • Warszawa Żerań 16:14 - Legionowo 16:29 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:56 - Nasielsk 17:30 - Ciechanów 18:08 - Iłowo 18:47

  15:45   P 16111 Opole Główne

Warszawa Centralna 15:45 - Warszawa Zachodnia 15:49 - Żyrardów 16:17 - Skierniewice 16:37 • Koluszki 17:01 - Piotrków Tryb. 17:31 - Radomsko 17:59 - Częstochowa Osobowa 18:28 - Lubliniec 19:32 - Opole Główne 20:28

  15:45   P 16111 Opole Główne

Warszawa Centralna 15:45 - Warszawa Zachodnia 15:49 - Żyrardów 16:25 - Skierniewice 16:42 • Koluszki 17:16 - Piotrków Tryb. 17:47 - Radomsko 18:15 - Częstochowa Osobowa 18:47 - Lubliniec 20:04 - Opole Główne 21:01

  15:50   EX 6113 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 15:50 - Warszawa Wschodnia 15:57
  15:50   P 12111 Skarżysko Kamienna

  15:50   IC 61402 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 15:50 - Warszawa Wschodnia 15:57

  15:55   EX 1815 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 15:55 - Warszawa Wschodnia 16:02 - Działdowo 18:09 - Iława Główna 18:48 • Gdańsk Główny 20:25 - Gdańsk Wrzeszcz 20:33 - Gdańsk Oliwa 20:38 - Sopot 20:44 - Gdynia Główna 20:57 - Kołobrzeg 23:48

  15:55   EX 1815 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 15:55 - Warszawa Wschodnia 16:02 - Działdowo 18:30 - Iława Główna 19:06 • Gdańsk Główny 20:30 - Gdańsk Wrzeszcz 20:37 - Gdańsk Oliwa 20:42 - Sopot 20:46 - Gdynia Główna 20:57 - Kołobrzeg 23:48

  15:55   EX 15415 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 15:55 - Warszawa Wschodnia 16:02 - Działdowo 18:09 - Iława Główna 18:48 • Tczew 19:54 - Gdańsk Główny 20:25 - Gdańsk Wrzeszcz 20:33 - Gdańsk Oliwa 20:38 - Sopot 20:44 - Gdynia Główna 20:57

  15:55   EX 15415 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 15:55 - Warszawa Wschodnia 16:02 - Działdowo 18:30 - Iława Główna 19:06 • Tczew 20:06 - Gdańsk Główny 20:30 - Gdańsk Wrzeszcz 20:37 - Gdańsk Oliwa 20:42 - Sopot 20:46 - Gdynia Główna 20:57

  16:00   TLK 1513 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 16:00 - Warszawa Zachodnia 16:04 - Sochaczew 16:39 - Łowicz Główny 16:56 • Kutno 17:27 - Włocławek 18:00 - Aleksandrów Kujawski 18:24 - Toruń Główny 18:40 - Bydgoszcz Leśna 19:29 - Bydgoszcz Główna 19:36

  16:00   TLK 8210 Lublin

Warszawa Centralna 16:00 - Warszawa Wschodnia 16:07 - Pilawa 17:01 - Dęblin 17:44 - Puławy Miasto 18:01 - Nałęczów 18:19 - Lublin 18:40

  16:05   IC 1303 Kraków Główny

Warszawa Centralna 16:05 - Kraków Główny 19:00

  16:10   IC 1401 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 16:10 - Zawiercie 18:10 - Sosnowiec Główny 18:37 - Katowice 18:50 - Tychy 19:15 - Pszczyna 19:32 - Czechowice Dziedzice 19:44 - Bielsko Biała Główna 20:07
15. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 16. Sie

  16:10   P 41511 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:10 - Warszawa Wschodnia 16:17
15. Sie

  16:12   KM 15429 Iłowo

Warszawa Centralna 16:12 - Warszawa Wschodnia 16:19 - Warszawa Praga 16:41 - Warszawa Toruńska 16:47 • Warszawa Żerań 16:56 - Legionowo 17:12 - Nowy Dwór Mazowiecki 17:32 - Nasielsk 18:06 - Ciechanów 18:42 - Iłowo 19:18
12. Maj do 19. Cze

  16:12   KM 15429 Iłowo

Warszawa Centralna 16:12 - Warszawa Wschodnia 16:19 - Warszawa Praga 16:42 - Warszawa Toruńska 16:46 • Warszawa Żerań 16:51 - Legionowo 17:09 - Nowy Dwór Mazowiecki 17:28 - Nasielsk 18:01 - Ciechanów 18:49 - Iłowo 20:03

  16:15   IC 1603 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 16:15 - Poznań Główny 19:08 - Leszno 19:59 - Wrocław Mikołajów 21:10 - Wrocław Główny 21:23

  16:15   IC 1603 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 16:15 - Poznań Główny 19:22 - Leszno 20:13 - Wrocław Mikołajów 21:20 - Wrocław Główny 21:27
12. Maj do 20. Cze Po - Pt, Nd; oprócz 23. Maj

  16:15   P 53105 Przemyśl Główny

Warszawa Centralna 16:15 - Warszawa Wschodnia 16:22 - Otwock 16:56 - Pilawa 17:18 • Dęblin 17:54 - Puławy Miasto 18:11 - Nałęczów 18:28 - Lublin 18:49 - Przeworsk 22:11 - Przemyśl Główny 22:58
codziennie

  16:18   EX 6113 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:18 - Warszawa Wschodnia 16:25
12. Maj do 20. Cze Po - Pt, Nd

  16:18   IC 61402 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:18 - Warszawa Wschodnia 16:25
17. Maj do 14. Cze So

  16:20   IC 1303 Kraków Główny

Warszawa Centralna 16:20 - Kraków Główny 19:20
12. do 14. Maj

  16:20   P 22511 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 16:20 – Warszawa Zachodnia 16:24 - Żyrardów 16:51 - Skierniewice 17:07 - Koluszki 17:32 - Łódź Widzew 17:49 - Łódź Fabryczna 17:58

  16:20   P 79111 Suwałki

Warszawa Centralna 16:20 - Warszawa Wschodnia 16:27 - Tłuszcz 17:13 - Małkinia 17:47 • Czyżew 18:01 - Szepietowo 18:12 - Łapy 18:29 - Białystok 18:47 - Sokółka 19:40 - Suwałki 21:04

  16:25   P 10 Moskva Belorusskaja

Warszawa Centralna 16:25 - Warszawa Wschodnia 16:32 - Mińsk Mazowiecki 17:06 - Siedlce 17:35 • Terespol 19:38 - Brest Central 21:44 - Minsk 02:51 - Orscha Central 05:14 - Smolensk 07:33 - Moskva Belorusskaja 12:49
codziennie

  16:25   EC 40 Berlin Hbf

Warszawa Centralna 16:25 - Kutno 17:41 - Konin 18:20 - Poznań Główny 19:17 - Świebodzin 20:17 - Rzepin 20:44 - Frankfurt(Oder) 21:13 - Berlin Ostbf 22:09 - Berlin Hbf 22:20

  16:25   EC 40 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 16:25 - Kutno 17:41 - Konin 18:20 - Poznań Główny 19:17 - Świebodzin 20:17 - Rzepin 20:44 - Frankfurt(Oder) 21:13 - Berlin-Lichtenberg 22:09 - Berlin Gesundbrunnen 22:21
14., 15. Maj, 26. do 31. Maj

  16:25   EC 440 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 16:25 - Kutno 17:41 - Konin 18:20 - Poznań Główny 19:17 - Świebodzin 20:17 - Rzepin 20:44 - Berlin-Lichtenberg 23:03 - Berlin Gesundbrunnen 23:17
21., 22. Cze, 18. Paź do 30. Lis

  16:30   IC 1401 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 16:30 - Zawiercie 18:31 - Sosnowiec Główny 18:56 - Katowice 19:09 - Tychy 19:33 - Pszczyna 19:51 - Czechowice Dziedzice 20:02 - Bielsko Biała Główna 20:16
12. do 14. Maj

  16:30   KM 231 Skierniewice

Warszawa Centralna 16:30 - Warszawa Zachodnia 16:34 - Żyrardów 17:04 - Radziwiłłów Maz. 17:14 - Skierniewice 17:25

  16:33   P 22511 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 16:33 - Warszawa Zachodnia 16:37 - Żyrardów 17:12 - Skierniewice 17:29 - Koluszki 18:04 - Łódź Widzew 18:25 - Łódź Fabryczna 18:38
12. do 14. Maj

  16:35   TLK 8116 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 16:35 - Warszawa Zachodnia 16:39
codziennie, oprócz 21. Cze do 1. Wrz

  16:35   TLK51416 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 16:35 - Warszawa Zachodnia 16:39
22. Cze do 31. Sie Nd

  16:35   P 33110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:35 - Warszawa Wschodnia 16:42
15. Maj do 13. Gru 2008

  16:39   KM 231 Skierniewice

Warszawa Centralna 16:39 - Warszawa Zachodnia 16:43 - Jaktorów 17:12 - Międzyborów 17:17 - Żyrardów 17:20 - Radziwiłłów Maz. 17:29 - Skierniewice 17:39
12. do 14. Maj

  16:39   KM 231 Skierniewice

Warszawa Centralna 16:39 - Warszawa Zachodnia 16:43 - Jaktorów 17:12 - Żyrardów 17:19 - Radziwiłłów Maz. 17:28 - Skierniewice 17:38

  16:40   P 17101 Poznań Główny

Warszawa Centralna 16:40 - Warszawa Zachodnia 16:44 - Żyrardów 17:11 - Skierniewice 17:29 • Łowicz Główny 18:16 - Kutno 18:49 - Toruń Główny 20:01 - Inowrocław 21:03 - Gniezno 21:52 - Poznań Główny 22:42

  16:45   P 54112 Racibórz

Warszawa Centralna 16:45 - Warszawa Zachodnia 16:49 - Żyrardów 17:17 - Skierniewice 17:33 • Koluszki 17:59 - Częstochowa Osobowa 19:27 - Zawiercie 20:03 - Sosnowiec Główny 20:32 - Katowice 20:44 - Racibórz 22:43
21. Cze do 31. Sie

  16:45   EC 104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:45 - Warszawa Wschodnia 16:52
codziennie

  16:50   EX 8110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:50 - Warszawa Wschodnia 16:57
1. Paź do 13. Gru 2008

  16:50   P 13110 Kraków Płaszów

Warszawa Centralna 16:50 - Warszawa Zachodnia 16:54 - Warszawa Służewiec 17:03 - Piaseczno 17:19 • Warka 17:52 - Radom 18:39 - Skarżysko Kamienna 19:24 - Kielce 20:07 - Kraków Główny 22:11 - Kraków Płaszów 22:23
1. Cze do 13. Gru 2008

  16:50   EX 81412 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:50 - Warszawa Wschodnia 16:57
12. Maj do 30. Wrz

  16:54   P 33110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:54 - Warszawa Wschodnia 17:01
12. do 14. Maj

  16:55   IC 1803 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 16:55 - Kutno 18:11 - Swarzędz 19:39 - Krzyż 20:58 - Stargard Szczeciński 21:48 - Szczecin Dąbie 22:07 - Szczecin Główny 22:22
22. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt, Nd; oprócz 15. Sie, 9., 10. Lis

  16:55   IC 1803 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 16:55 - Kutno 18:11 - Swarzędz 19:54 - Krzyż 21:14 - Stargard Szczeciński 22:05 - Szczecin Dąbie 22:24 - Szczecin Główny 22:39
12. Maj do 20. Cze Po - Pt, Nd; oprócz 22., 23. Maj

  16:55   IC 3106 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 16:55 - Warszawa Wschodnia 17:02
So, także 23. Maj, 15. Sie, 10. Lis

  16:55   IC 3506 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 16:55 - Warszawa Wschodnia 17:02 - Gdańsk Główny 21:15 - Gdańsk Wrzeszcz 21:22 - Gdańsk Oliwa 21:27 - Sopot 21:32 - Gdynia Główna 21:44
Po - Pt, Nd, oprócz 23. Maj, 15. Sie, 10. Lis

  17:00   P 15118 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 17:00 - Warszawa Zachodnia 17:04 - Sochaczew 17:39 - Łowicz Główny 17:56 • Kutno 18:27 - Włocławek 19:01 - Aleksandrów Kujawski 19:23 - Toruń Główny 19:38 - Bydgoszcz Leśna 20:32 - Bydgoszcz Główna 20:37
codziennie

  17:00   P 15118 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 17:00 - Warszawa Zachodnia 17:04 - Sochaczew 17:39 - Łowicz Główny 17:56 - Kutno 18:28 - Inowrocław 20:12 - Bydgoszcz Główna 21:05

  17:03   P 14113 Racibórz

Warszawa Centralna 17:03 - Warszawa Zachodnia 17:07 - Żyrardów 17:41 - Skierniewice 18:02 • Koluszki 18:38 - Częstochowa Osobowa 20:18 - Zawiercie 20:51 - Sosnowiec Główny 21:18 - Katowice 21:30 - Racibórz 23:16
12. do 14. Maj

  17:05   EX 1309 Przemyśl Główny

Warszawa Centralna 17:05 - Kraków Główny 20:01 - Kraków Płaszów 20:19 - Bochnia 20:46 • Tarnów 21:16 - Dębica 21:49 - Rzeszów 22:23 - Przeworsk 22:59 - Jarosław 23:13 - Przemyśl Główny 23:44
codziennie

  17:10   IC 1609 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 17:10 - Zawiercie 19:10 - Sosnowiec Główny 19:37 - Katowice 19:50 • Zabrze 20:14 - Gliwice 20:24 - Kędzierzyn Koźle 20:51 - Opole Główne 21:31 - Brzeg 21:55 - Wrocław Główny 22:30
codziennie

  17:10   P 35101 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 17:10 - Warszawa Wschodnia 17:17 - Legionowo 17:51 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:06 • Nasielsk 18:35 - Ciechanów 19:00 - Mława 19:20 - Działdowo 19:35 - Olsztyn Zach. 20:49 - Olsztyn Główny 20:54
1. Cze do 13. Gru 2008

  17:15   P 12103 Lublin

Warszawa Centralna 17:15 - Warszawa Wschodnia 17:22 - Otwock 17:56 - Pilawa 18:18 - Dęblin 18:51 - Puławy Miasto 19:08 - Nałęczów 19:25 - Lublin 19:45
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  17:15   P 2201 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 17:15 - Warszawa Zachodnia 17:19 - Łódź Widzew 18:34 - Łódź Fabryczna 18:42

  17:20   P 12117 Tomaszów Mazowiecki

Warszawa Centralna 17:20 - Warszawa Zachodnia 17:23 - Żyrardów 17:51 - Skierniewice 18:06 • Koluszki 18:30 - Słotwiny 18:35 - Wykno 18:42 - Zaosie 18:47 - Skrzynki 18:52 - Tomaszów Mazowiecki 19:02

  17:20   P 22513 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 17:20 - Warszawa Zachodnia 17:23 - Żyrardów 17:51 - Skierniewice 18:06 - Koluszki 18:30 - Łódź Widzew 18:45 - Łódź Fabryczna 18:53
So, Nd, także 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  17:20   P 77101 Białystok

Warszawa Centralna 17:20 - Warszawa Wschodnia 17:27 - Tłuszcz 18:11 - Małkinia 18:46 - Czyżew 19:01 - Szepietowo 19:12 - Łapy 19:29 - Białystok 19:47
codziennie

  17:22   P 35511 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 17:22 - Warszawa Wschodnia 17:29 - Legionowo 18:04 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:19 • Nasielsk 18:48 - Ciechanów 19:13 - Mława 19:33 - Działdowo 19:46 - Olsztyn Zach. 21:00 - Olsztyn Główny 21:03

  17:25   EX 1711 Zielona Góra

Warszawa Centralna 17:25 - Kutno 18:42 - Koło 19:10 - Konin 19:27 • Września 19:55 - Poznań Główny 20:38 - Opalenica 21:06 - Nowy Tomyśl 21:17 - Zbąszynek 21:34 - Zielona Góra 22:45
1. Wrz do 13. Gru 2008

  17:25   EX 1711 Zielona Góra

Warszawa Centralna 17:25 - Kutno 18:42 - Koło 19:10 - Konin 19:27 • Września 19:55 - Poznań Główny 20:47 - Opalenica 21:27 - Nowy Tomyśl 21:39 - Zbąszynek 21:57 - Zielona Góra 23:09
12. Maj do 31. Sie

  17:27   P 12117 Tomaszów Mazowiecki

Warszawa Centralna 17:27 - Warszawa Zachodnia 17:30 - Żyrardów 18:02 - Skierniewice 18:21 • Koluszki 18:54 - Słotwiny 19:05 - Wykno 19:12 - Zaosie 19:17 - Skrzynki 19:21 - Tomaszów Mazowiecki 19:30
12. do 14. Maj

  17:27   P 22513 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 17:27 - Warszawa Zachodnia 17:30 - Żyrardów 18:02 - Skierniewice 18:21 - Koluszki 18:54 - Łódź Widzew 19:15 - Łódź Fabryczna 19:28

  17:27   P 77101 Białystok

Warszawa Centralna 17:27 - Warszawa Wschodnia 17:34 - Tłuszcz 18:11 - Małkinia 18:46 - Czy

  17:28   P 35101 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 17:28 - Warszawa Wschodnia 17:35 - Legionowo 18:18 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:33 • Nasielsk 19:02 - Ciechanów 19:26 - Mława 19:46 - Działdowo 19:59 - Olsztyn Zach. 21:22 - Olsztyn Główny 21:26
12. do 31. Maj

  17:28   P 35101 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 17:28 - Warszawa Wschodnia 17:35 - Legionowo 18:13 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:28 • Nasielsk 18:56 - Ciechanów 19:20 - Mława 19:40 - Działdowo 19:53 - Olsztyn Zach. 21:22 - Olsztyn Główny 21:26

17:30   P 10105 Terespol

Warszawa Centralna 17:30 - Warszawa Wschodnia 17:37 - Mińsk Mazowiecki 18:08 - Mrozy 18:20 • Siedlce 18:44 - Łuków 19:06 - Międzyrzec Podl. 19:41 - Biała Podlaska 20:14 - Małaszewicze 20:55 - Terespol 21:11
codziennie, oprócz 22. do 24. Maj, 15., 16. Sie, 1., 9., 10. Lis

  17:30   P 10105 Terespol

Warszawa Centralna 17:30 - Warszawa Wschodnia 17:37 - Mińsk Mazowiecki 18:08 - Mrozy 18:20 • Siedlce 18:44 - Łuków 19:06 - Międzyrzec Podl. 19:44 - Biała Podlaska 20:19 - Małaszewicze 21:10 - Terespol 21:23

  17:45   EX 7112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Wschodnia 17:52

  17:45   P 16113 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Zachodnia 17:49 - Żyrardów 18:20 - Skierniewice 18:37 • Koluszki 19:01 - Łódź Widzew 19:22 - Łódź Kaliska 19:44 - Ostrów Wlkp. 22:18 - Wrocław Mikołajów 23:58 - Wrocław Główny 00:11
Pt, oprócz 23. Maj, 15. Sie; także 21. Maj, 14. Sie

  17:45   P 16113 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Zachodnia 17:49 - Żyrardów 18:30 - Skierniewice 18:47 • Koluszki 19:23 - Łódź Widzew 19:43 - Łódź Kaliska 20:14 - Ostrów Wlkp. 22:47 - Wrocław Mikołajów 00:27 - Wrocław Główny 00:40

  17:45   P 17113 Ostrów Wlkp.

Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Zachodnia 17:49 - Żyrardów 18:20 - Skierniewice 18:37 • Koluszki 19:01 - Łódź Widzew 19:22 - Łódź Kaliska 19:44 - Zduńska Wola 20:50 - Sieradz 21:05 - Ostrów Wlkp. 22:18

  17:45   P 17113 Ostrów Wlkp.

Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Zachodnia 17:49 - Żyrardów 18:30 - Skierniewice 18:47 • Koluszki 19:23 - Łódź Widzew 19:43 - Łódź Kaliska 20:14 - Zduńska Wola 21:22 - Sieradz 21:38 - Ostrów Wlkp. 22:47 12. do 14. Maj

  17:55   EN 346 Amsterdam CS

Warszawa Centralna 17:55 - Berlin Ostbf 00:02 - Berlin Hbf 00:29 - Bielefeld Hbf 03:54 • Dortmund Hbf 04:48 - Köln Hbf 06:14 - Düsseldorf Hbf 06:54 - Duisburg Hbf 07:15 - Utrecht CS 09:56 - Amsterdam CS 10:27

  17:55   EN 348 Amsterdam CS

Warszawa Centralna 17:55 - Berlin-Lichtenberg 00:54 - Berlin Ostbf 01:27 - Berlin Hbf 01:35 • Dortmund Hbf 05:47 - Köln Hbf 07:23 - Düsseldorf Hbf 07:47 - Duisburg Hbf 08:05 - Utrecht CS 10:26 - Amsterdam CS 10:57 20. do 22. Cze, 17. Paź do 30. Lis

  17:55   IC 3100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 17:55 - Warszawa Wschodnia 18:02

  17:55   EX 45410 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 17:55 - Warszawa Wschodnia 18:02 - Działdowo 20:12 - Iława Główna 20:55 • Tczew 22:01 - Gdańsk Główny 22:31 - Gdańsk Wrzeszcz 22:39 - Gdańsk Oliwa 22:44 - Sopot 22:49 - Gdynia Główna 23:04
22. Cze do 7. Gru Nd; także 11. Lis

  17:55   EX 45410 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 17:55 - Warszawa Wschodnia 18:02 - Działdowo 20:31 - Iława Główna 21:08 • Tczew 22:09 - Gdańsk Główny 22:33 - Gdańsk Wrzeszcz 22:40 - Gdańsk Oliwa 22:45 - Sopot 22:50 - Gdynia Główna 23:04

  18:00   P 44123 Kutno

Warszawa Centralna 18:00 - Warszawa Zachodnia 18:03 - Sochaczew 18:41 - Łowicz Główny 19:00 • Niedźwiada Łowicka 19:05 - Jackowice 19:11 - Zosinów 19:16 - Żychlin 19:23 - Złotniki Kutnowskie 19:37 - Kutno 19:48
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 15. Sie, 11. Lis

  18:00   P 44123 Kutno

Warszawa Centralna 18:00 - Warszawa Zachodnia 18:03 - Sochaczew 18:41 - Łowicz Główny 19:15 • Niedźwiada Łowicka 19:20 - Jackowice 19:26 - Zosinów 19:31 - Żychlin 19:37 - Złotniki Kutnowskie 19:44 - Kutno 19:54

  18:02   EX 45410 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 18:02 - Warszawa Wschodnia 18:09 - Działdowo 20:34 - Iława Główna 21:12 • Tczew 22:14 - Gdańsk Główny 22:38 - Gdańsk Wrzeszcz 22:45 - Gdańsk Oliwa 22:50 - Sopot 22:55 - Gdynia Główna 23:05
18. Maj do 15. Cze Nd; także 23. Maj

  18:03   KM 275 Żyrardów

Warszawa Centralna 18:03 - Warszawa Zachodnia 18:06 - Jaktorów 18:35 - Międzyborów 18:40 - Żyrardów 18:44
12. do 14. Maj

  18:05   EX 5312 Kraków Główny

Warszawa Centralna 18:05 - Kraków Główny 21:00
15. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 22. Cze do 31. Sie

  18:05   EX 83414 Kraków Główny

Warszawa Centralna 18:05 - Kraków Główny 21:00
22. Cze do 31. Sie

  18:10   IC 1403 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 18:10 - Zawiercie 20:10 - Sosnowiec Główny 20:37 - Katowice 20:50 - Tychy 21:15 - Pszczyna 21:32 - Czechowice Dziedzice 21:44 - Bielsko Biała Główna 22:07
Po - Pt, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie, 10., 11. Lis

  18:10   P 61510 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 18:10 - Warszawa Wschodnia 18:17
Nd, oprócz 9. Lis; także 15. Sie, 1., 11. Lis

  18:15   P 12105 Chełm

Warszawa Centralna 18:15 - Warszawa Wschodnia 18:22 - Otwock 18:56 - Pilawa 19:18 • Dęblin 19:51 - Puławy Miasto 20:08 - Nałęczów 20:25 - Lublin 20:45 - Lublin Płn. 21:01 - Chełm 22:13
codziennie, 4. Paź do 13. Gru 2008 Po - Pt, Nd

  18:15   P 12505 Chełm

Warszawa Centralna 18:15 - Warszawa Wschodnia 18:22 - Otwock 18:56 - Pilawa 19:18 • Dęblin 19:51 - Puławy Miasto 20:08 - Nałęczów 20:25 - Lublin 20:45 - Lublin Płn. 21:01 - Chełm 22:13
4. Paź do 13. Gru 2008 So

  18:20   P 12119 Tomaszów Mazowiecki

Warszawa Centralna 18:20 - Warszawa Zachodnia 18:23 - Żyrardów 18:51 - Skierniewice 19:06 • Koluszki 19:30 - Słotwiny 19:35 - Wykno 19:42 - Zaosie 19:47 - Skrzynki 19:52 - Tomaszów Mazowiecki 20:02
Nd, także 1. Lis

  18:20   P 22515 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 18:20 - Warszawa Zachodnia 18:23 - Żyrardów 18:51 - Skierniewice 19:06 - Koluszki 19:30 - Łódź Widzew 19:45 - Łódź Fabryczna 19:52

  18:20   P 77103 Białystok

Warszawa Centralna 18:20 - Warszawa Wschodnia 18:27 - Tłuszcz 19:11 - Małkinia 19:46 - Czyżew 20:01 - Szepietowo 20:12 - Łapy 20:29 - Białystok 20:47
Po - Pt, Nd, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie

  18:25   IC 1605 Wrocław Główny

Warszawa Centralna 18:25 - Kutno 19:41 - Poznań Główny 21:20 - Leszno 22:10 - Wrocław Mikołajów 23:19 - Wrocław Główny 23:33
Po - Pt, oprócz 22. Maj, 10. Lis

  18:25   IC 17403 Poznań Główny

Warszawa Centralna 18:25 - Kutno 19:41 - Poznań Główny 21:23
Nd, oprócz 9. Lis

  18:27   EX 5312 Kraków Główny

Warszawa Centralna 18:27 - Kraków Główny 21:25
12. do 14. Maj

  18:29   P 33511 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 18:29 - Warszawa Wschodnia 18:36
12. do 14. Maj

  18:30   TLK 1417 Gliwice

Warszawa Centralna 18:30 - Warszawa Zachodnia 18:34 - Włoszczowa Płn. 20:12 - Kozłów 20:45 • Jaworzno Szczakowa 22:09 - Mysłowice 22:26 - Katowice 22:41 - Chorzów Miasto 22:58 - Bytom 23:13 - Gliwice 23:34
Po - Pt, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie, 10. Lis

  18:30   TLK 1417 Gliwice

Warszawa Centralna 18:30 - Warszawa Zachodnia 18:34 - Włoszczowa Płn. 20:12 - Kozłów 20:45 • Wolbrom 21:15 - Olkusz 21:41 - Bukowno 21:52 - Jaworzno Szczakowa 22:09 - Mysłowice 22:26 - Gliwice 23:15

  18:35   P 12119 Tomaszów Mazowiecki

Warszawa Centralna 18:35 - Warszawa Zachodnia 18:39 - Żyrardów 19:14 - Skierniewice 19:31 • Koluszki 20:05 - Słotwiny 20:15 - Wykno 20:22 - Zaosie 20:27 - Skrzynki 20:32 - Tomaszów Mazowiecki 20:42

  18:35   P 22515 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 18:35 - Warszawa Zachodnia 18:39 - Żyrardów 19:14 - Skierniewice 19:31 - Koluszki 20:05 - Łódź Widzew 20:25 - Łódź Fabryczna 20:37
12. do 14. Maj

  18:35   P 33112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 18:35 - Warszawa Wschodnia 18:42
15. Maj do 13. Gru 2008

  18:40   EC 45 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 18:40 - Warszawa Wschodnia 18:47
codziennie, oprócz 31. Maj, 1., 21., 22. Cze, 18. Paź do 30. Lis

  18:40   EC 445 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 18:40 - Warszawa Wschodnia 18:47
21., 22. Cze, 18. Paź do 30. Lis

  18:45   P 14105 Częstochowa Osobowa

Warszawa Centralna 18:45 - Warszawa Zachodnia 18:49 - Żyrardów 19:17 - Skierniewice 19:32 - Koluszki 19:58 - Piotrków Tryb. 20:27 - Radomsko 20:56 - Częstochowa Osobowa 21:27

  18:45   P 14105 Częstochowa Osobowa

Warszawa Centralna 18:45 - Warszawa Zachodnia 18:49 - Żyrardów 19:22 - Skierniewice 19:40 - Koluszki 20:15 - Piotrków Tryb. 20:47 - Radomsko 21:22 - Częstochowa Osobowa 21:54
12. do 14. Maj

  18:45   P 14501 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 18:45 - Warszawa Zachodnia 18:49 - Żyrardów 19:17 - Skierniewice 19:32 • Koluszki 19:58 - Częstochowa Osobowa 21:27 - Zawiercie 22:03 - Katowice 22:44 - Czechowice Dziedzice 23:41 - Bielsko Biała Główna 00:04
Pt, oprócz 23. Maj, 15. Sie; także 21. Maj, 14. Sie, 1., 2. Lis

  18:45   P 14501 Bielsko Biała Główna

Warszawa Centralna 18:45 - Warszawa Zachodnia 18:49 - Żyrardów 19:22 - Skierniewice 19:40 • Koluszki 20:15 - Częstochowa Osobowa 21:54 - Zawiercie 22:27 - Katowice 23:07 - Czechowice Dziedzice 00:02 - Bielsko Biała Główna 00:16

  18:49   P 61510 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 18:49 - Warszawa Wschodnia 18:56

  18:55   TLK 1715 Poznań Główny

Warszawa Centralna 18:55 - Warszawa Zachodnia 18:59 - Sochaczew 19:36 - Łowicz Główny 19:54 • Kutno 20:25 - Koło 20:55 - Konin 21:13 - Słupca 21:31 - Września 21:48 - Poznań Główny 22:33
codziennie

  18:55   IC 3502 Gdynia Główna

Warszawa Centralna 18:55 - Warszawa Wschodnia 19:02 - Iława Główna 21:48 - Malbork 22:33 • Tczew 22:51 - Gdańsk Główny 23:19 - Gdańsk Wrzeszcz 23:27 - Gdańsk Oliwa 23:32 - Sopot 23:37 - Gdynia Główna 23:52
codziennie

  19:00   P 25102 Bydgoszcz Główna

Warszawa Centralna 19:00 - Warszawa Zachodnia 19:04 - Sochaczew 19:41 - Łowicz Główny 19:59 • Kutno 20:30 - Włocławek 21:04 - Aleksandrów Kujawski 21:27 - Toruń Główny 21:42 - Bydgoszcz Leśna 22:32 - Bydgoszcz Główna 22:38
Po - Pt, Nd, oprócz 10. Lis; także 1. Lis

  19:05   EX 1317 Kraków Główny

Warszawa Centralna 19:05 - Kraków Główny 22:00
1. Paź do 12. Gru 2008 Po - Pt; oprócz 10., 11. Lis

  19:09   P 33112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 19:09 - Warszawa Wschodnia 19:16
12. do 14. Maj

  19:10   EX 5410 Gliwice

Warszawa Centralna 19:10 - Zawiercie 21:10 - Sosnowiec Główny 21:37 - Katowice 21:50 - Zabrze 22:14 - Gliwice 22:24
20. Cze do 13. Gru 2008

  19:10   P 25105 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 19:10 - Warszawa Wschodnia 19:17 - Legionowo 19:51 - Nasielsk 20:34 • Ciechanów 20:59 - Mława 21:19 - Iłowo 21:25 - Działdowo 21:35 - Olsztyn Zach. 22:41 - Olsztyn Główny 22:46

  19:15   P 10502 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 19:15 - Warszawa Zachodnia 19:19
Nd, oprócz 18., 25. Maj, 9. Lis; także 11. Lis

  19:20   EX 5410 Gliwice

Warszawa Centralna 19:20 - Zawiercie 21:20 - Sosnowiec Główny 21:46 - Katowice 21:59 - Zabrze 22:23 - Gliwice 22:33
12. Maj do 19. Cze

  19:20   EX 5410 Gliwice

Warszawa Centralna 19:20 - Zawiercie 21:20 - Sosnowiec Główny 21:46 - Katowice 21:58 - Zabrze 22:19 - Gliwice 22:29

  19:22   P 22507 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 19:22 - Warszawa Zachodnia 19:25 - Żyrardów 20:02 - Skierniewice 20:26 - Koluszki 21:04 - Łódź Widzew 21:26 - Łódź Fabryczna 21:38

  19:32   P 25105 Olsztyn Główny

Warszawa Centralna 19:32 - Warszawa Wschodnia 19:39 - Legionowo 20:41 - Nasielsk 21:24 • Ciechanów 21:52 - Mława 22:11 - Iłowo 22:17 - Działdowo 22:25 - Olsztyn Zach. 23:27 - Olsztyn Główny 23:31

  19:50   EX 4110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 19:50 - Warszawa Wschodnia 19:57
codziennie

  19:50   P 22121 Skierniewice

Warszawa Centralna 19:50 - Warszawa Zachodnia 19:54 - Żyrardów 20:25 - Skierniewice 20:46

  19:55   IC 3100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 19:55 - Warszawa Wschodnia 20:02
Po - Pt, Nd, oprócz 22., 23. Maj, 15. Sie

  19:55   IC 3104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 19:55 - Warszawa Wschodnia 20:02

  20:05   IC 5300 Kraków Główny

Warszawa Centralna 20:05 - Kraków Główny 23:00
codziennie, oprócz 12. Maj

  20:10   TLK14414 Gliwice

Warszawa Centralna 20:10 - Włoszczowa Płn. 21:45 - Zawiercie 22:27 - Sosnowiec Główny 22:55 - Katowice 23:08 - Chorzów Miasto 23:24 - Bytom 23:39 - Gliwice 00:00
22. Cze do 31. Sie Nd

  20:10   TLK54414 Gliwice

Warszawa Centralna 20:10 - Włoszczowa Płn. 21:45 - Zawiercie 22:27 - Sosnowiec Główny 22:55 - Katowice 23:08 - Chorzów Miasto 23:24 - Bytom 23:39 - Gliwice 00:00
18. Maj do 15. Cze Nd; 7. Wrz do 7. Gru Nd; także 23. Maj

  20:13   IC 5300 Kraków Główny

Warszawa Centralna 20:13 - Kraków Główny 23:06
12. Maj

  20:20   P 41115 Białystok

Warszawa Centralna 20:20 - Warszawa Wschodnia 20:27 - Tłuszcz 21:11 - Małkinia 21:46 - Czyżew 22:01 - Szepietowo 22:12 - Łapy 22:30 - Białystok 22:47
15. Maj do 13. Gru 2008

  20:20   P 22517 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 20:20 - Warszawa Zachodnia 20:23 - Żyrardów 20:51 - Skierniewice 21:05 - Koluszki 21:28 - Łódź Widzew 21:42 - Łódź Fabryczna 21:50

  20:25   P 104 Minsk

Warszawa Centralna 20:25 - Warszawa Wschodnia 20:32 - Mińsk Mazowiecki 21:17 - Mrozy 21:30 • Siedlce 21:54 - Łuków 22:15 - Terespol 00:03 - Brest Central 02:22 - Baranowitschi C. 06:18 - Minsk 08:01

  20:27   P 22517 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 20:27 - Warszawa Zachodnia 20:30 - Żyrardów 21:04 - Skierniewice 21:25 - Koluszki 22:02 - Łódź Widzew 22:22 - Łódź Fabryczna 22:34
12. do 14. Maj

  20:29   P 33114 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 20:29 - Warszawa Wschodnia 20:36
12. do 14. Maj

  20:30   P 51104 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 20:30 - Warszawa Zachodnia 20:35
20. Cze do 13. Gru 2008

  20:35   P 91002 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 20:35 - Warszawa Zachodnia 20:40
codziennie

  20:35   P 33114 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 20:35 - Warszawa Wschodnia 20:42
15. Maj do 13. Gru 2008

  20:40   IC 71400 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 20:40 - Warszawa Wschodnia 20:47
  20:45   P 21500 Warszawa Zachodnia

  20:45   P 41505 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 20:45 - Warszawa Wschodnia 20:52
15., 26. Sie, 1., 2. Lis

  20:48   P 51104 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 20:48 - Warszawa Zachodnia 20:52
12. Maj do 19. Cze

  20:50   IC 4106 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 20:50 - Warszawa Wschodnia 20:57
  20:50   EX 41410 Warszawa Wschodnia

  20:54   EC 382 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 20:54 - Warszawa Wschodnia 21:01
15. Maj do 13. Gru 2008

  20:55   P 51104 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 20:55 - Warszawa Zachodnia 21:00

  21:00   IC 51400 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 21:00 - Warszawa Zachodnia 21:04
21. Cze do 31. Sie

  21:05   TLK 203 Wien Südbf (Ost)

Warszawa Centralna 21:05 - Katowice 23:47 - Zebrzydowice 01:02 - Bohumin 01:21 • Ostrava hl.n. 02:22 - Ostrava-Svinov 02:31 - Prerov 03:15 - Stare Mesto u Uh.Hr. 03:57 - Breclav 04:30 - Wien Südbf (Ost) 06:03
codziennie

  21:05   P 61100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:05 - Warszawa Wschodnia 21:12
15. Maj do 13. Gru 2008; oprócz 22. Cze do 29. Wrz

  21:05   P 61500 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:05 - Warszawa Wschodnia 21:12
22. Cze do 29. Wrz

  21:08   IC 4106 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:08 - Warszawa Wschodnia 21:15
12. do 14. Maj

  21:08   EX 41410 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:08 - Warszawa Wschodnia 21:15

  21:10   P 31104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:10 - Warszawa Wschodnia 21:17
1. Cze do 13. Gru 2008; oprócz 21. Cze do 31. Sie

  21:10   P 31505 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:10 - Warszawa Wschodnia 21:17
21. Cze do 31. Sie

  21:11   P 33514 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:11 - Warszawa Wschodnia 21:18

  21:15   P 13211 Rzeszów

Warszawa Centralna 21:15 - Warszawa Wschodnia 21:22 - Pilawa 22:19 - Dęblin 23:01 • Puławy Miasto 23:19 - Nałęczów 23:37 - Lublin 00:01 - Stalowa Wola Rozwad. 02:16 - Łańcut 04:07 - Rzeszów 04:25
codziennie

  21:15   P 13211 Rzeszów

Warszawa Centralna 21:15 - Warszawa Wschodnia 21:22 - Pilawa 22:19 - Dęblin 22:59 • Puławy Miasto 23:17 - Nałęczów 23:37 - Lublin 23:59 - Stalowa Wola Rozwad. 02:16 - Łańcut 04:07 - Rzeszów 04:25

  21:19   EC 382 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:19 - Warszawa Wschodnia 21:26
12. do 14. Maj

  21:20   P 22115 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 21:20 - Warszawa Zachodnia 21:23 - Żyrardów 21:51 - Skierniewice 22:05 - Koluszki 22:28 - Łódź Widzew 22:42 - Łódź Fabryczna 22:50
15. Maj do 13. Gru 2008

  21:25   TLK 7117 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:25 - Warszawa Wschodnia 21:32
21. Cze do 13. Gru 2008

  21:30   P 61100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:30 - Warszawa Wschodnia 21:37
12. do 14. Maj

  21:30   P 61500 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:30 - Warszawa Wschodnia 21:37

  21:30   P 22115 Łódź Fabryczna

Warszawa Centralna 21:30 - Warszawa Zachodnia 21:34 - Żyrardów 22:08 - Skierniewice 22:25 - Koluszki 22:59 - Łódź Widzew 23:19 - Łódź Fabryczna 23:32
12. do 14. Maj

  21:34   KM 51530 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 21:34 - Warszawa Zachodnia 21:39
21. Cze do 31. Sie

  21:36   P 31104 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:36 - Warszawa Wschodnia 21:43

  21:37   P 31105 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:37 - Warszawa Wschodnia 21:44
12. do 31. Maj

  21:37   P 31505 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:37 - Warszawa Wschodnia 21:44

  21:40   IC 8100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:40 - Warszawa Wschodnia 21:47

  21:40   P 13201 Zakopane

Warszawa Centralna 21:40 - Warszawa Zachodnia 21:44 - Warka 22:43 - Radom 23:28 • Skarżysko Kamienna 00:15 - Kielce 00:55 - Sędziszów 01:57 - Miechów 02:19 - Kraków Główny 03:12 - Zakopane 06:59
20. Cze do 30. Sie

  21:40   IC 81402 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:40 - Warszawa Wschodnia 21:47
22. Cze do 31. Sie Nd

  21:45   P 18501 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 21:45 - Warszawa Wschodnia 21:52 - Legionowo 22:27 - Nasielsk 23:12 • Gdańsk Główny 02:46 - Gdańsk Wrzeszcz 02:53 - Gdańsk Oliwa 02:58 - Sopot 03:04 - Gdynia Główna 03:16 - Kołobrzeg 08:05
20. Cze do 29. Sie

  21:50   EX 31402 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:50 - Warszawa Wschodnia 21:57
22., 25. Maj

  21:53   TLK 7117 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:53 - Warszawa Wschodnia 22:00
12. Maj do 20. Cze

  21:54   KM 51530 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 21:54 - Warszawa Zachodnia 21:59
7. do 15. Cze So, Nd

  21:55   EX 3112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:55 - Warszawa Wschodnia 22:02
1. Paź do 12. Gru 2008 Po - Pt, Nd; oprócz 11. Lis

  21:55   IC 5100 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 21:55 - Warszawa Zachodnia 22:00
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie

  21:55   EX 31412 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 21:55 - Warszawa Wschodnia 22:02

  21:55   EX 51410 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 21:55 - Warszawa Zachodnia 22:00
21. Cze do 31. Sie

  21:58   P 13201 Zakopane

Warszawa Centralna 21:58 - Warszawa Zachodnia 22:03 - Warka 23:03 - Radom 23:53 • Skarżysko Kamienna 00:52 - Kielce 01:37 - Sędziszów 02:26 - Miechów 02:51 - Kraków Główny 03:38 - Zakopane 07:40

  22:00   TLK18704 Krzyż

Warszawa Centralna 22:00 - Warszawa Zachodnia 22:04 - Sochaczew 22:39 - Łowicz Główny 22:55 • Kutno 23:27 - Aleksandrów Kujawski 00:27 - Toruń Główny 00:42 - Bydgoszcz Główna 01:35 - Piła Główna 02:49 - Krzyż 04:03
codziennie, oprócz 20. Cze do 29. Sie

  22:01   IC 8100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:01 - Warszawa Wschodnia 22:08
12. Maj do 20. Cze Po - Pt, Nd; oprócz 22. Maj

  22:03   IC 5100 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 22:03 - Warszawa Zachodnia 22:07

  22:05   P 61106 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:05 - Warszawa Wschodnia 22:12
24. Lip do 13. Gru 2008

  22:13   EX 3112 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:13 - Warszawa Wschodnia 22:20

  22:25   P 81103 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:25 - Warszawa Wschodnia 22:32
codziennie

  22:32   SKW34292 Sulejówek Miłosna

Warszawa Centralna 22:32 - Warszawa Wschodnia 22:39 - Warszawa Rembertów 22:48 - Warszawa-Wesoła 22:52 - Warszawa-Wola Grzyb. 22:55 - Sulejówek 22:58 - Sulejówek Miłosna 23:01

  22:35   P 33116 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:35 - Warszawa Wschodnia 22:42
15. Maj do 13. Gru 2008

  22:36   EX 31402 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:36 - Warszawa Wschodnia 22:43

  22:40   EC 102 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:40 - Warszawa Wschodnia 22:47
12. do 14. Maj

  22:45   P 16201 Jelenia Góra

Warszawa Centralna 22:45 - Warszawa Zachodnia 22:49 - Żyrardów 23:20 - Skierniewice 23:37 • Koluszki 00:04 - Częstochowa Osobowa 01:41 - Opole Główne 03:48 - Brzeg 04:18 - Wrocław Główny 05:00 - Jelenia Góra 08:45
codziennie, oprócz 12., 13. Maj

  22:45   P 16201 Jelenia Góra

Warszawa Centralna 22:45 - Warszawa Zachodnia 22:49 - Żyrardów 23:26 - Skierniewice 23:44 • Koluszki 00:21 - Częstochowa Osobowa 01:56 - Opole Główne 04:03 - Brzeg 04:34 - Wrocław Główny 05:12 - Jelenia Góra 08:45
12., 13. Maj

  22:48   P 61106 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:48 - Warszawa Wschodnia 22:55
12. do 14. Maj

  22:50   IC 6100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:50 - Warszawa Wschodnia 22:57
2. Cze do 12. Gru 2008 Po - Pt, Nd; oprócz 15. Sie, 10. Lis

  22:50   P 28502 Świnoujście

Warszawa Centralna 22:50 - Warszawa Zachodnia 22:54 - Sochaczew 23:30 - Łowicz Główny 23:48 • Kutno 00:19 - Poznań Główny 03:10 - Szczecin Dąbie 05:36 - Szczecin Główny 05:51 - Szczecin Dąbie 06:06 - Świnoujście 07:51
20. Cze do 29. Sie

  22:55   EX 3110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:55 - Warszawa Wschodnia 23:02

  22:55   P 18202 Szczecin Główny

Warszawa Centralna 22:55 - Warszawa Zachodnia 23:00 - Sochaczew 23:38 - Łowicz Główny 23:56 • Kutno 00:28 - Poznań Główny 02:45 - Krzyż 04:00 - Stargard Szczeciński 05:00 - Szczecin Dąbie 05:20 - Szczecin Główny 05:36

  22:57   SKW34294 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 22:57 - Warszawa Wschodnia 23:04

  23:00   EC 47 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:00 - Warszawa Wschodnia 23:07
12. Maj do 31. Sie; oprócz 31. Maj, 1., 21., 22. Cze

  23:00   EC 447 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:00 - Warszawa Wschodnia 23:07
21., 22. Cze, 18. Paź do 30. Lis

  23:04   IC 6100 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:04 - Warszawa Wschodnia 23:11
12. Maj do 1. Cze Po - Pt, Nd; oprócz 22. Maj

  23:05   EX 81416 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 23:05 - Warszawa Zachodnia 23:09
21. Cze do 31. Sie

  23:13   P 33116 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:13 - Warszawa Wschodnia 23:20
12. do 14. Maj

  23:18   TLK 5114 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 23:18 - Warszawa Zachodnia 23:22
5. Wrz do 12. Gru 2008 Pt; także 16., 21., 30. Maj, 6., 13. Cze

  23:18   TLK81414 Warszawa Zachodnia

Warszawa Centralna 23:18 - Warszawa Zachodnia 23:22

  23:21   EX 3110 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:21 - Warszawa Wschodnia 23:28
12. do 14. Maj

  23:21   EX 31410 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:21 - Warszawa Wschodnia 23:28

  23:24   P 344 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 23:24 - Berlin Gesundbrunnen 07:30
codziennie, oprócz 20., 21. Cze, 17. Paź do 29. Lis

  23:24   P 342 Berlin Gesundbrunnen

Warszawa Centralna 23:24 - Berlin Gesundbrunnen 08:30
20., 21. Cze, 17. Paź do 29. Lis

  23:25   P 35503 Hel

Warszawa Centralna 23:25 - Warszawa Wschodnia 23:32 - Legionowo 00:06 - Nasielsk 00:50 • Gdańsk Główny 04:18 - Gdańsk Wrzeszcz 04:25 - Gdańsk Oliwa 04:31 - Sopot 04:37 - Gdynia Główna 04:48 - Hel 07:20
20. Cze do 29. Sie

  23:25   P 38203 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 23:25 - Warszawa Wschodnia 23:32 - Legionowo 00:06 - Nasielsk 00:50 • Gdańsk Główny 04:17 - Gdańsk Wrzeszcz 04:25 - Gdańsk Oliwa 04:31 - Sopot 04:37 - Gdynia Główna 04:48 - Kołobrzeg 08:59
1. Cze do 13. Gru 2008; oprócz 20. Cze do 29. Sie

  23:29   P 53513 Zakopane

Warszawa Centralna 23:29 - Kraków Główny 02:55 - Kraków Płaszów 03:10 - Kraków Łagiewniki 03:31 • Skawina 03:46 - Kalwaria Lanckorona 04:08 - Sucha Beskidzka 04:39 - Chabówka 05:33 - Nowy Targ 06:21 - Zakopane 06:46
21. Cze do 29. Sie

  23:30   EX 31404 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:30 - Warszawa Wschodnia 23:37

  23:33   SKW34296 Sulejówek Miłosna

Warszawa Centralna 23:33 - Warszawa Wschodnia 23:40 - Warszawa Rembertów 23:49 - Warszawa-Wesoła 23:53 - Warszawa-Wola Grzyb. 23:56 - Sulejówek 23:59 - Sulejówek Miłosna 00:01

  23:35   P 245 Moskva Belorusskaja

Warszawa Centralna 23:35 - Warszawa Wschodnia 23:42 - Terespol 02:45 - Brest Central 05:16 • Baranowitschi C. 09:08 - Minsk 10:45 - Orscha Central 13:28 - Smolensk 16:03 - Wjasma 17:55 - Moskva Belorusskaja 20:25
19. Paź do 30. Lis Śr, Pt, Nd; także 22. Cze

  23:35   P 247 Moskva Belorusskaja

Warszawa Centralna 23:35 - Warszawa Wschodnia 23:42 - Terespol 02:45 - Brest Central 05:16 • Baranowitschi C. 09:08 - Minsk 10:45 - Orscha Central 13:30 - Smolensk 16:01 - Wjasma 17:46 - Moskva Belorusskaja 20:35

  23:35   P 1247 Saratow

Warszawa Centralna 23:35 - Warszawa Wschodnia 23:42 - Terespol 02:45 - Brest Central 05:16 • Minsk 11:14 - Orscha Central 14:09 - Smolensk 16:50 - Wjasma 19:11 - Rtishewo 1 11:38 - Saratow 15:20
18. Paź do 29. Lis So; także 21. Cze

  23:35   P 1249 Saratow

Warszawa Centralna 23:35 - Warszawa Wschodnia 23:42 - Terespol 02:45 - Brest Central 05:16 • Minsk 11:14 - Orscha Central 14:09 - Smolensk 16:50 - Wjasma 19:11 - Rtishewo 1 11:40 - Saratow 15:19

  23:52   P 38203 Kołobrzeg

Warszawa Centralna 23:52 - Warszawa Wschodnia 23:59 - Legionowo 00:58 - Nasielsk 01:42 • Gdańsk Główny 04:52 - Gdańsk Wrzeszcz 04:59 - Gdańsk Oliwa 05:04 - Sopot 05:09 - Gdynia Główna 05:19 - Kołobrzeg 08:59
12. do 31. Maj

  23:56   EX 31400 Warszawa Wschodnia

Warszawa Centralna 23:56 - Warszawa Wschodnia 00:03

  23:56   KM 819 Mińsk Mazowiecki

Warszawa Centralna 23:56 - Warszawa Wschodnia 00:03 - Warszawa Rembertów 00:15 - Warszawa-Wesoła 00:19 • Warszawa-Wola Grzyb. 00:22 - Sulejówek 00:24 - Sulejówek Miłosna 00:27 - Halinów 00:31 - Cisie 00:34 - Mińsk Mazowiecki 00:49


Polityka Prywatnosci | Warszawa